راحت ترین کفش های پاشنه بلند که زیر پایتان را خالی نمی کنند!


راحت ترین کفش های پاشنه بلند که زیر پایتان را خالی نمی کنند!

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
  • 59

 

چرا کفش پاشنه بلند؟

کفش پاشنه بلند سالهاست که جزء پرطرفدارترین اکسسوری ها بین خانم ها می باشد. همه خانم ها تا حدی از معایب آن مطلع هستند اما همچنان این مدل کفش انتخاب اول اکثر آنها می باشد. چون خانم ها حس و حال خوب و اعتماد به نفس بالایی را با پوشیدن کفش پاشنه بلند دریافت می کنند. افزایش جذابیت و خوش استایل شدن هم که از مهم ترین فواید آن می باشد.

برخی از مدل های کفش پاشنه بلند راحت نیستند و خیلی زود پاها را خسته می کنند. در بین انواع مدل های آن، برخی از مدل ها علاوه بر آنکه بسیار شیک و جذاب هستند، خیلی هم راحت هستند. اگر شما راحت ترین کفش های پاشنه بلند را بشناسید، یک خرید راحت و شیک خواهید داشت.

 

راحت ترین کفش های پاشنه بلند زنانه

1-کفش پاشنه مربعی

کفش های پاشنه مربعی جزء کفش های پاشنه قطور می باشند که پاشنه های پهن دارند. به طور کلی کفش های پاشنه قطور چون سطح تماس آنها با زمین بیشتر از پاشنه های نازک می باشد در نتیجه راه رفتن با آنها بسیار راحت تر از پاشنه های باریک می باشد.

در پاشنه های قطور با افزایش سطح تماس کفش با زمین، تعادل شما در حین راه رفتن بیشتر می شود و شما بسیار راحت تر و با اعتماد به نفس بیشتر گام برمی دارید. همچنین در این مدل پاشنه ها احتمال پیچ خوردن پا و زمین خوردن خانم ها در حین راه رفتن بسیار کمتر است.

همچنین با کفش های پهن و قطور چون سطح تماس پاهای شما با زمین بیشتر می باشد، فشار کمتری به زانوها و پنجه ها و کمر شما وارد می شود و در نتیجه شما ساعات طولانی تری می توانید با این مدل کفش ها راه بروید بدون اینکه احساس خستگی کنید.

کفش پاشنه مربعی

2- کفش پاشنه فلر

این مدل کفش هم در دسته کفش پاشنه قطور قرار دارد. مدل  آن با مربعی کمی متفاوت می باشد. این مدل پاشنه کفش مانند شلوار دمپا گشاد در ابتدا نازک است و رفته رفته که به سمت پایین (سطح تماس با زمین) می رود پهن می شود. در حین اینکه راه رفتن با این مدل کفش بسیار راحت می باشد، استایل جذابی هم می توانید با آن داشته باشید.

کفش پاشنه فلر

3- کفش پاشنه مخروطی

 این مدل کفش دقیقا برعکس کفش پاشنه فلر می باشد. یعنی پاشنه کفش از بالا پهن است و به سمت تکیه گاه زمین که می رود کمی باریک تر می شود. کفش مخروطی هم جزء راحت ترین کفش های پاشنه بلند می باشد که این راحتی چیزی از جذابیت آن کم نکرده است.

کفش پاشنه بلند مخروطی

4- کفش پاشنه قرقره ای

این مدل کفش هم جزء کفش های پاشنه قطور می باشد. شکل پاشنه آن شبیه قرقره می باشد. یعنی پاشنه کفش هم در قسمت تکیه گاه پاشنه و هم در قسمت تکیه گاه زمین پهن است و وسط آن کمی باریک می شود. یک مدل بسیار جذاب و راحت می باشد.

کفش پاشنه بلند قرقره ای

5- کفش پاشنه بلند لژدار

کفش پاشنه لژدار، هم در قسمت پاشنه و هم کفی جلوی کفش، لژدار می باشد. این مدل نسبت به پاشنه بلند های با پاشنه باریک و بسیار بلند، راحت تر هستند. اما حواستان باشد که کفش پاشنه لژدار هر چقدر پاشنه آن بلندتر شود، از راحتی آن هم به مراتب کمتر می شود.

کفش پاشنه لژدار

6- کفش پاشنه یکسره یا گوه ای

کفش پاشنه یکسره هم جزء دسته راحت ترین کفش های پاشنه بلند قرار دارد. البته اگر مدلی که انتخاب می کنید ترکیبی از کفش پاشنه گوه ای و مدل جلوباز باشد، خیلی راحت تر خواهد بود.

کفش پاشنه یکسره یا گوه ای

7- کفش پاشنه گربه ای

این کفش ها معمولاً دارای پنجه نوک تیز هستند که در نوک آن کمی باریک شده و ظاهری براق و زنانه ایجاد می کند. بسیاری از کفش‌های پاشنه گربه ای دارای بند پشتی یا مچ پا هستند تا پشتیبانی و ثبات بیشتری در هنگام راه رفتن ایجاد کنند. اغلب دارای طراحی منحصر به فرد هستند و دارای جزئیات پیچیده ای مانند گل میخ، کمان یا برش هستند. در حالی که کفش های پاشنه گربه به طور کلی شیک در نظر گرفته می شوند، آنها همچنین به گونه ای طراحی شده اند که راحت باشند، زیرا ارتفاع پایین پاشنه به کاهش فشار و ناراحتی پا کمک می کند.

کفش پاشنه گربه ای

8-کفش پاشنه بلوکی

این مدل کفش دارای پاشنه مستطیلی شکل می باشد. پاشنه های بلوکی در مقایسه با پاشنه های نازک، ثبات و تعادل بهتری را ایجاد می کنند. آنها توزیع یکنواخت وزن را در سراسر پا ارائه می دهند و نقاط فشار را کاهش می دهند. آنها معمولاً در دامنه ارتفاع پاشنه متوسط تا زیاد قرار می گیرند و مقداری ارتفاع را بدون به خطر انداختن راحتی فراهم می کنند.

کفش پاشنه بلند بلوکی

 

9- کفش پاشنه بلند جلوباز

همه خانم ها می دانند که وقتی کفش پاشنه بلند می پوشند به خصوص وقتی پاشنه کفش بیش از 10 سانتی متر باشد، فشار به قسمت پنجه پا زیاد می شود. مدل جلوباز در این مورد خیلی می تواند به شما کمک کند. البته در هنگام خرید کفش حواستان باشد که وقتی مدل جلوباز را انتخاب می کنید به مدل پاشنه آن هم توجه کنید. وقتی مدل جلوباز با پاشنه های قطور مثل پاشنه مربعی، پاشنه فلر، پاشنه مخروطی ... ترکیب شود، مطمئن باشید که یک کفش بسیار راحت و شیک را انتخاب کردید.

کفش پاشنه بلند جلوباز

10- کفش های بند دار

کفش مجلسی بند دار در سه مدل کفش پشت بند دار، کفش با بند در قسمت جلو و با بند دور مچ موجود می باشد. در واقع کفش های بند دار پاهای شما را حالت تعادل نگه می دارد و از پیچ خوردن پا جلوگیری می کند و در نتیجه شما راحت تر گام برمی دارید.

خلاصه همه این مدل کفش هایی که برای شما نام بردیم، جزء راحت ترین کفش های پاشنه بلند می باشند. البته یادتان نرود که پاشنه های بیش از 10 سانتی متر با هر مدلی که باشد، سبب کم شدن تعادل شما در حین راه رفتن می شوند.

کفش پاشنه بلند با بند دور مچ پا

اگر به یکسری از ترفندهای راه رفتن با کفش پاشنه بلند توجه نمائید، شما می توانید با مدل های مناسبی که انتخاب می کنید خیلی با آرامش و شیک گام بردارید.

فروشگاه کفش یرماز همواره تلاش می کند تا راحت ترین و شیک ترین کفش های زنانه، مردانه و بچه گانه از بهترین برندها را در ویترین یرماز گرد هم آورد.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته

 


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر