کفش مانولو بلاهنیک را با طرح های ظریف و دلربای آن می شناسند


کفش مانولو بلاهنیک را با طرح های ظریف و دلربای آن می شناسند

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
  • 19

Manolo Blahnik یکی از نمادین ترین برندهای کفش در جهان است. این برند که در سال 1970 توسط طراح اسپانیایی Manolo Blahnik تأسیس شد، مترادف با زرق و برق و لوکس شده است. کفش مانولو بلاهنیک را با طرح های ظریف و دلربای آن می شناسند. کفش مجلسی زنانه مانولو بلاهنیک با ظرافت و عشوه گری چشم هر خانم اهل مد را مجذوب خود می کند.

امانوئل بلاهنیک رودریگز کیست؟

Manolo Blahnik  از زمان پیدایش خود مترادف با ظرافت، پیچیدگی و استایل بوده است. بلانیک در سال 1942 در جزایر قناری به دنیا آمد و در خانواده ای بزرگ شد که عمیقاً درگیر دنیای مد بودند. او قبل از اینکه برای کار در یک بوتیک به پاریس برود، در ژنو ادبیات و معماری خواند.

پس از چندین سال اقامت در پاریس، بلانیک به لندن نقل مکان کرد و در اوایل دهه 1970 یک فروشگاه کفش کوچک افتتاح کرد. این فروشگاه به سرعت مورد علاقه شیک پوش ترین زنان لندن شد و طرح های Blahnik توجه گسترده ای را به خود جلب کرد .

آقای مانولو بلاهنیک

برند مانولو بلاهنیک

در دهه‌های پس از تأسیس، مانولو بلاهنیک به یک امپراتوری جهانی تبدیل شده است. این برند در برخی از شیک ترین شهرهای جهان از جمله لندن، پاریس، نیویورک و توکیو فروشگاه دارد. بلهنیک به یک نام شناخته شده تبدیل شده است و کفش های او را همه از افراد مشهور گرفته تا افراد سلطنتی می پوشند.

یکی از مواردی که Manolo Blahnik را از سایر برندهای کفش متمایز می کند، سطح مهارتی است که در هر جفت کفش وجود دارد. هر کفش از بهترین مواد ساخته شده است و توجه به جزئیات بی نظیر است. خود بلاهنیک مستقیماً در تولید هر جفت کفش مشارکت دارد و شخصاً هر طرحی را تأیید می کند.

صندل مجلسی مانولو بلاهنیک

Manolo Blahnik همچنین به دلیل طراحی های جسورانه اش شناخته شده است. از کفش های پاشنه دار گرفته تا پاشنه های خیلی بلند، کفش های Blahnik هرگز خسته کننده نیستند. او از آزمایش مواد یا رنگ‌های غیرمعمول ترسی ندارد و کفش‌هایش اغلب دارای تزئینات پیچیده و گلدوزی‌های ظریف هستند.

 کفش های Manolo Blahnik علیرغم جسارتشان، جاودانه هستند. آنها طوری طراحی شده اند که برای سال های آینده پوشیده و گرامی بمانند و هرگز از مد نمی افتند. در واقع، بسیاری از نمادین ترین طرح های Blahnik، مانند پامپ هانگیسی، چندین دهه پرفروش بوده اند .

کفش بلاهنیک زنانه

ویژگی های کفش های برند مانولو بلاهنیک

1- دست ساز:

هر جفت کفش Manolo Blahnik به دقت با دست ساخته می شود و تضمین می کند که هر کفش منحصر به فرد و با بالاترین کیفیت است.

 

2- طراحی رو به جلو:

کفش‌های Manolo Blahnik با رویکردی پیچیده و شیک طراحی شده‌اند که برش‌ها، منحنی‌ها و شکل‌های منحصربه‌فردی دارند که آن‌ها را برجسته می‌کند.

 

3- مواد لوکس:

کفش های Manolo Blahnik از بهترین مواد از جمله چرم مجلل، جیر، ساتن و پوست های عجیب و غریب مانند پیتون و کروکودیل ساخته شده اند.

 

4- توجه به جزئیات:

کفش های Manolo Blahnik به دلیل توجه به جزئیات معروف هستند، از دوخت دقیق گرفته تا تزئینات زیبا مانند کریستال های سواروسکی و گلدوزی های پیچیده.

 

5- راحتی:

کفش‌های Manolo Blahnik علیرغم پاشنه بلندشان، با خیال راحت طراحی شده‌اند، با کفی‌های بالشتک‌دار و زیرپایی‌های بالشتکی که آن‌ها را برای ساعت‌ها قابل پوشیدن می‌سازد.

 

6- سبک نمادین:

بسیاری از طرح‌های کفش Manolo Blahnik نمادین شده‌اند، مانند پامپ «Hangisi» با سگک نگین درخشان و پامپ «BB» با شبح براق و نوک تیز.

کفش مجلسی بلاهنیک

محصولات برند مانولو بلاهنیک

Manolo Blahnik یک برند کفش لوکس است که کفش‌های زنانه باکیفیت از جمله کفش پاشنه بلند مجلسی، کفش تخت مجلسی، صندل مجلسی، چکمه و بوت زنانه شیک و کفش اسپرت زنانه شیک تولید می‌کند. این برند به دلیل طراحی های ظریف و زنانه، توجه بدیع به جزئیات و استفاده از مواد مجلل مانند ساتن، چرم و جیر معروف است. برخی از محبوب ترین سبک های آنها عبارتند از پامپ BB، پامپ هانگیسی و کامپری مری جین.

نیم بوت بلاهنیک

البته، برند Manolo Blahnik انواع مدل های کفش مردانه شیک از جمله کفش های لوفر، آکسفورد و چکمه تولید می کند. با این حال، این برند بیشتر به خاطر مجموعه کفش های زنانه خود شناخته شده است.

کفش مردانه بلاهنیک

در سال‌های اخیر، Manolo Blahnik به حوزه‌های دیگر مد، از جمله کیف‌های دستی و لوازم جانبی نیز گسترش یافته است. اما مهم نیست که او چه چیزی طراحی می کند، تعهد بلاهنیک به کیفیت و مهارت تزلزل ناپذیر باقی می ماند.

افتخارات برند کفش مانولو بلاهنیک

برند Manolo Blahnik در طول سالیان متمادی موفق به کسب افتخارات متعددی شده است. برخی از جوایز قابل توجه عبارتند از:

1- جایزه شورای مد برای هنر در مد (2015)

2- جایزه La Aguja de Oro ( سوزن طلا) از انجمن طراحان مد اسپانیا (1999)

3- جایزه ACE برای طراح لوازم جانبی سال، ایالات متحده آمریکا (2012)

4- جایزه بهترین طراح لوازم جانبی شورای مد بریتانیا (1990، 1999، 2003)

5- جایزه طراح کفش سال بریتانیا مجله Glamour (2012)

6- جایزه استعدادهای نوظهور ویویان اینفانتینو، ایالات متحده آمریکا (1991)

7- جایزه طراح سلطنتی برای صنعت، انگلستان (2007)

8- جایزه طراح کفش سال جوایز ELLE Style، انگلستان (2003)

9- جایزه Rodeo Drive Walk of Style، ایالات متحده آمریکا (2003)

این تمجیدها گواهی بر برتری این برند در طراحی و ساخت کفش است.

کفش تخت مجلسی بلاهنیک

 

Manolo Blahnik به نماد دنیای مد تبدیل شده است و کفش های او مورد علاقه زنان در سراسر جهان است. از کفش های کلاسیک گرفته تا صندل زنانه مجلسی شیک جسورانه، برای هر موقعیتی یک کفش Manolo Blahnik وجود دارد. اگر به دنبال یک قطعه سرمایه گذاری هستید که هرگز از مد نمی افتد، یک جفت کفش Manolo Blahnik یک انتخاب عالی است.

 

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته

 


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر