کفش پاشنه بلند و مجلسی زنانه

کفش پاشنه بلند و مجلسی زنانه و دخترانه از جمله کفشی می باشد که همه خانم ها حداقل یک جفت از آن را در جاکفشی خود دارند. حتی دختر بچه ها از همان دوران بچگی خود کفش های پاشنه بلند مادرشان را می پوشند و از راه رفتن با آن لذت می برند. به قول مرلین مونرو: من نمی دانم کفش پاشنه بلند را چه کسی اختراع کرده است. ولی این را خوب می دانم که همه زنان به آن خیلی بدهکار هستند! چرا؟

کفش پاشنه بلند مجلسی به خانم ها اعتماد به نفس بالایی می دهد. پاها را ظریف تر و کشیده تر نشان می دهد و سبب جذابیت استایل خانم ها می شود. کفش پاشنه بلند مجلسی دخترانه را می توان با انواع لباس ها ست کرد. می توان این کفش ها را با لباس مجلسی بلند، دامن کوتاه، شلوار جین، جوراب شلواری ... پوشید.

خانم هایی که کوتاه قامت هستند و یا اندام باریکی ندارند، می توانند با پوشیدن کفش های پاشنه بلند و مجلسی زنانه شیک، اندامی زیبا تر و دلخواه داشته باشند.

کفش پاشنه بلند زنانه عضلات ساق پا یا همان ماهیچه دوقلو پا را تقویت می کند. وقتی روی پنجه پا می ایستید و پاشنه پا را بالا می برید، عضله پشت ساق پا برجسته شده و تقویت می شوند.

در نزد دیگران خانم هایی که کفش پاشنه بلند می پوشند بسیار قدرتمند و با اعتماد به نفس هستند و این ویژگی باعث جذابیت بیشتر آنها می شود.

خرید کفش پاشنه بلند مجلسی دخترانه شیک و راحت 

هنگام خرید کفش پاشنه بلند دخترانه نهایت دقت و آگاهی خود را به کار ببرید تا خرید مناسبی داشته باشید. کفشی که خریداری می شود باید دقیق سایز پا باشد. به هیچ عنوان یک سایز کوچکتر را به امید جا باز کردن بعدا آن نخرید. مثلا در مورد برخی از کفش های کتانی دخترانه و کفش های چرم گفته می شود که با چند بار پوشیدن کم کم یک سایز جا باز می کند. اما این موضوع جا باز کردن در مورد کفش پاشنه بلند به طور کلی منتفی می باشد.

انتخاب جنس مناسب می تواند از عوارض کفش پاشنه دار بکاهد. کفش چرم زنانه مجلسی بهترین انتخاب می باشد.

در هنگام خرید کفش پاشنه بلند و مجلسی زنانه به شکل و اندازه پاشنه کفش توجه نمائید. هر چقدر پاشنه کفش پهن تر باشد، راه رفتن با کفش پاشنه بلند راحت تر می شود. همچنین هر چقدر اندازه پاشنه کفش بلندتر باشد، مقدار فشار به پنجه و انگشتان پا بیشتر می شود. در این مورد انتخاب مدل کفش جلو باز می تواند به شما کمک کند.

انواع کفش مجلسی و پاشنه دار

کفش پاشنه بلند و مجلسی زنانه ودخترانه تنوع بسیار زیادی دارد. از نظر مدل پاشنه، ارتفاع پاشنه، مدل پنجه کفش و رنگ و جنس بسیار متفاوت می باشند.

مدل پاشنه کفش پاشنه بلند ومجلسی زنانه می تواند پاشنه مخروطی، گربه ای، بلوکی، فرانسوی، مربعی، فلر، لژدار و پاشنه فانتزی باشد. به طور کلی کفش های مجلسی پاشنه نازک نسبت به کفش های پاشنه پهن بسیار زیبا تر و جذاب تر هستند. اما به همان نسبت هر چقدر پاشنه کفش نازک تر باشد، راه رفتن با آن سخت تر می شود. اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند راحت را دارید بهتراست به سراغ مدل های پاشنه پهن مثل پاشنه مربعی و بلوکی بروید.

ارتفاع پاشنه کفش های مجلسی زنانه و دخترانه می تواند خیلی بلند، بلند، متوسط و کوتاه باشد. ارتفاع کفش مجلسی با پاشنه خیلی بلند می تواند تا 20 سانتی متر باشد. در واقع افراد عادی خیلی کم از این مدل کفش استفاده می کنند و بیشتر برای صنعت مدلینگ کاربرد دارند. مدل دیگر کفش مجلسی با پاشنه 10 سانتی متر می باشند. افرادی که عادت به پوشیدن کفش های پاشنه بلند ندارند و در اکثر مواقع کفش های تخت و کالج دخترانه یا اسپرت می پوشند بهتر است به سراغ کفش های پاشنه متوسط بروند. پاشنه این مدل کفش ها بین 7 الی 10 سانتی متر می باشد. راحت ترین کفش مجلسی زنانه، کفش پاشنه کوتاه می باشد که اندازه پاشنه آنها زیر 5 سانتی متر می باشد.

مدل پنجه کفش پاشنه بلند ومجلسی زنانه می تواند به شکل پنجه مربعی، پنجه نوک تیز و پنجه گرد باشند. برای استایل مجلسی تابستانی می توانید کفش جلوباز را انتخاب کنید. بوت پاشنه بلند مجلسی شیک مناسب استایل زمستانی مجلسی خانم ها می باشد.

در بین انواع رنگ، کفش مجلسی پاشنه بلند مشکی و سفید و قرمز بیشترین کاربرد را بین خانم ها دارد.

چرا خرید اینترنتی کفش مجلسی زنانه از فروشگاه یرماز؟

بازرگانی یرماز به صورت تخصصی بر روی فروش انواع کفش های باکیفیت، شیک و جدید تمرکز کرده است. یکی از انواع این کفش ها، کفش پاشنه بلند و مجلسی زنانه و دخترانه شیک، خاص و راحت می باشد. با خرید کفش های مجلسی راحت و مناسب از فروشگاه اینترنتی یرماز، شیک و مجلسی قدم بردارید.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :