استایل شیک و راحت با کفش زنانه پاشنه کوتاه


استایل شیک و راحت با کفش زنانه پاشنه کوتاه

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
  • 201

کفش‌های مجلسی پاشنه کوتاه، برخلاف کفش‌های پاشنه بلند، قابل استفاده در مجالس رسمی و نیمه رسمی بوده و انواع مختلفی از استایل‌های مختلفی با آنها سازگارند. در ادامه به بررسی چند استایل رایج کفش مجلسی پاشنه کوتاه پرداخته شده است.

اگرچه استفاده از کفش پاشنه کوتاه در مراسم ها و مهمانی ها ، یکی از انتخاب های پرطرفداراز بین انواع مدل های کفش زنانه است، اما بهتر است نکاتی را در این زمینه بدانید.

 

نکات مهم در انتخاب کفش مجلسی زنانه پاشنه کوتاه

 

-اندازه پاشنه

بهترین کفش پاشنه کوتاه، کفشی است که حدود 2 الی 3 سانتی متر پاشنه داشته باشد. بهتر است این پاشنه به صورت لژ از پاشنه تا پنجه ادامه یابد.

کفش های تخت زنانه که بدون پاشنه هستند می توانند به سلامتی شما آسیب بزنند. کفش های تخت سبب صافی کف پا، آسیب به تاندون ها، درد کف و پاشنه پا و درد زانو می شوند.

در هنگام خرید کفش مجلسی زنانه فاصله بین زیره تا پاشنه کفش را اندازه بگیرید. اگر این مقدار 3 سانتی متر باشد خیالتان از خرید کفش راحت باشد.

 

-پنجه کفش

شما دوست عزیز که پاشنه کوتاه را به پاشنه بلند ترجیح دادید، بهتر است در حین خرید به پنجه کفش مجلسی هم خیلی دقت کنید. کفش هایی که دارای پنجه های نوک تیز هستند، می توانند سبب فشار به انگشت شست و کج شدن انگشتان و در نتیجه سبب هالوکس والگوس شوند. افرادی که پنجه های پهن دارند سعی کنند کفش های پنجه پهن و مربعی را انتخاب کنند.

کفشی که انتخاب می کنید در قسمت پاشنه دارای ضربه گیر و در قسمت پنجه نرم و منعطف باشد.

 

-جنس

کفش های مجلسی از نظر جنس بسیار متنوع می باشند. معمولا جنس این کفش ها از چرم طبیعی، چرم مصنوعی، مخمل، جیر، ورنی، پارچه، ساتن و ... می باشد. بهترین جنسی که شما می توانید انتخاب کنید چرم طبیعی می باشد. به ویژه برای یک مهمانی طولانی کفش مجلسی چرم زنانه بسیار مناسب است و پاها را خسته نمی کند.

 

استایل‌های مناسب با کفش مجلسی پاشنه کوتاه

1-کت و شلوار:

 یک استایل جذاب در کنار کفش‌های پاشنه کوتاه، تلفیق آن با یک کت و شلوار یا کت و دامن است. با ترکیب زیبای کت و شلوار با این مدل کفش ها، یک استایل ترکیبی سنتی و مدرن خلق کنید.

کفش پاشنه کوتاه مجلسی با کت و شلوار

2-شلوارک:

استفاده از شلوارک، به شما این امکان را می‌دهد که برای ساختن یک استایل کژوال و شیک، از این دو مورد بهره ببرید. با مدل های متنوعی از شلوارک‌های ساده و راحت تا شلوارهای لباسی پرفروش، می‌توانید با کفش‌های مجلسی خود کاملاً سازگار باشید.

 

3-پیراهن مجلسی:

  با پیراهن مجلسی و کفش پاشنه کوتاه می‌توانید یکی از شیک ترین استایل ها را داشته باشید. با انتخاب یک پیراهن مناسب و رنگی متناسب با همراهی آن با کفش های خود، می‌توانید استایلی منحصر به فرد را به وجود آورید.

کفش پاشنه کوتاه با پیراهن مجلسی

4-تی‌شرت:

تی شرت‌های مناسب با کفش‌های مجلسی، شامل تی شرت‌های طرح دار، تی شرت‌های ساده و یا تی شرت‌های هودی هستند.

 

5- شلوار جین:

یک شلوار جین با رنگ و استایلی مناسب، در کنار این کفش ها، توانایی خلق یک استایل جدید و جذاب را دارد. با توجه به قابلیت پوشش و متناسب بودن شلوار جین، این استایل ممکن است برای جلسات غیررسمی، دیدارهای کاری و حتی مراسمات خانوادگی مورد استفاده قرار گیرد.

کفش پاشنه کوتاه با شلوار جین

 

مدل های کفش پاشنه کوتاه

 

کفش پاشنه کوتاه مدل های زیاد و جذابی دارد. شما می توانید با توجه به لباس و سبک پوشش خود مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. شما می توانید

- کفش مجلسی جلوباز با پاشنه 3 سانتی متر

- کفش پاشنه گربه ای

- کفش پاشنه لژدار کوتاه

- کفش پاشنه مربعی کوتاه

- کفش پاشنه فرانسوی کوتاه

- کفش مجلسی پشت بنددار

 انتخاب کنید و خیلی راحت و باشکوه در مهمانی ها حضور یابید.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته

 


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر