کفش بچه گانه پسرانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش بچه گانه پسرانه شیک تکمیل کننده استایل جنتلمن های کوچک می باشد. پسر بچه ها از آقایون که با انواع کفش شیک مردانه استایل خود را تکمیل می کنند، جا نمانده اند. تنوع کفش پسرانه بسیار زیاد می باشد. مردهای کوچک لاکچری برای هر موقعیت و استایل خود حق انتخاب دارند. پسرها هم برای حضور در مهمانی ها و مجالس، پارک، مدرسه و ... کفش مخصوص به خود را می پوشند.

انواع کفش پسر بچه

کفش پسرانه بچه گانه به انواع کفش اسپرت، مجلسی، کالج، بوت و نیم بوت، صندل و دمپایی تقسیم می شوند.

پسرها از کتونی ها برای بازی در پارک، محیط مدرسه و رفت و آمدهای روزانه استفاده می کنند. از آنجایی که پسر بچه ها تحرک بسیار زیادی دارند، بهتر است کتانی های با کیفیت و از جنس عالی خریداری کنید. به همین دلیل بسیاری از والدین سعی می کنند کفش بچه گانه پسرانه خارجی و از برندهای اصل خریداری کنند. از کفش اسپرت تقریبا می توان در تمام فصول سال استفاده کرد. در بین تمام برندها کتونی نایک پسرانه بیشترین طرفدار را دارد.

استایل مجلسی پسر کوچولوها هم با یک جفت کفش پسرانه بچه گانه مجلسی شیک کامل می شود. پسرها هم مثل باباهاشون دوست دارند با کفش مجلسی شیک در مهمونی ها و عروسی ها و مراسم رسمی حضور پیدا کنند. کفش های مجلسی بچه گانه مانند کتونی ها راحت نیستند. بهتر است از کفش های مجلسی بچه گانه برای مصارف روزانه و مدرسه استفاده نشود.

کفش های کالج پسرانه بچه گانه هم مناسب استایل کژوال می باشند. کفش های کالج نه به اندازه کتونی ها، اسپرت می باشند و نه به اندازه کفش های مجلسی، رسمی می باشند. تنوع کالج بچه گانه بسیار زیاد می باشند.

بوت و نیم بوت، پوتین و چکمه بچه گانه جزء کفش های زمستانی بچه گانه پسرانه می باشند. برای روزهای سرد فصل پاییز و زمستان معمولا از نیم بوت و پوتین بچه گانه استفاده می شود. برای روزهای بارانی و برفی بهتر است از بوت یا چکمه ساق بلند برای بچه ها استفاده کنید.

صندل و دمپایی ها کفش تابستانی بچه ها می باشند. صندل ها به صورت بند دار و بدون بند موجود می باشند. معمولا پدر و مادرها ترجیح می دهند صندل های بند دار برای بچه ها خریداری کنند.

 خرید کفش بچگانه پسرانه شیک

برای خرید کفش بچه گانه پسرانه راحت و شیک باید چندین نکته مهم را در نظر داشته باشید.

جنس کفش بچگانه از چرم طبیعی، مصنوعی، انواع پارچه های کتان و بادوام، مخمل و جیر می باشند. معمولا برای کودکانی که تازه شروع به راه رفتن می کنند، بهتر است جنس کفش از پارچه هایی مثل کتان نرم و انعطاف پذیر باشد. به تدریج برای بچه های بزرگتر استفاده از جنس های چرم مصنوعی و طبیعی و جیر مناسب می باشد.

در هنگام خرید به زیره کفش توجه کنید که به اندازه کافی شیاردار باشد. شیار موجود در زیره کفش پسر بچه ها از سر خوردن آنها جلوگیری می کند. جنس زیره در حین اینکه نرم و منعطف می باشد باید مقاوم در برابر ضربات باشد.

در انتخاب سایز کفش بچه گانه دقت نمائید که نه خیلی بزرگ باشد که کفش در پا بلغزد و نه کوچک باشد. بهتر است به اندازه 2 سانتی متر فضا بین انگشتان پا و جلوی کفش وجود داشته باشد.

تنوع رنگ کفش پسرانه بچه گانه هم زیاد می باشد. با توجه به مدل کفش و رنگ لباس می توانید کفش با رنگ مناسب را انتخاب کنید. معمولا کفش اسپرت پسرانه رنگی بسیار رایج می باشد. اما کتونی های سفید بچه گانه را به راحتی می توانید با اکثر لباس های بچه گانه ست کنید. والدین معمولا برای استایل مجلسی پسر بچه ها رنگ های تیره را بیشتر می پسندند.

چرا خرید اینترنتی کفش بچگانه پسرانه از یرماز؟

به طور کلی خرید کفش بچگانه از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. خرید کفش بچه گانه پسرانه با کیفیت و راحت و همچنین انتخاب سایز دقیق یکی از دغدغه های والدین در خرید اینترنتی کفش می باشد.

فروشگاه یرمآز به صورت تخصصی بر روی فروش انواع مدل های کفش بچه گانه با کیفیت، راحت و شیک تمرکز کرده است. برای برطرف کردن نگرانی مشتریان عزیز، یرمآز امکان تعویض سایز تا 2 روز را برای شما فراهم نمود.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته