صندل و دمپایی بچه گانه پسرانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

صندل و دمپایی بچه گانه پسرانه به عنوان کفش های تابستانی پسر بچه ها بسیار کاربردی و راحت می باشند. برای فصل گرم سال مناسب ترین و راحت ترین کفش بچه گانه، صندل و دمپایی بچگانه می باشد. با گرم شدن هوا پاهای پسر بچه  ها در کفش های زمستانی بچه گانه پسرانه عرق می کند و بچه ها اذیت می شوند. با خرید صندل و دمپایی بچه گانه پسرانه راحت و با کیفیت، پسر کوچولوها می توانند در فصل گرم خنک قدم بردارند.

 

انواع کفش صندل پسرانه بچه گانه

صندل بچه گانه پسرانه بسیار متنوع می باشند. در انواع مدل ها و رنگ ها و سبک ها موجود می باشند. صندل  بچه گانه پسرانه در انواع مدل های جلوبسته، جلوباز، اسپرت، مجلسی، صندل لاانگشتی، راحتی و تخت و روفرشی و صندل طبی موجود می باشند.

صندل ها معمولا با یک یا دو بند در قسمت پشت پا یا روی پا بسته می شوند. صندل بچه گانه پسرانه بنددار با استفاده از سگک یا چسب بسته می شوند.

صندل جلو بسته بچه گانه پسرانه از انگشتان پای بچه ها در برابر ضربات و اشیاء خارجی محافظت می کند. در اکثر موارد والدین صندل های جلو بسته پسرانه بچه گانه را به مدل جلوباز ترجیح می دهند. اما بچه ها معمولا صندل های جلوباز بچگانه پسرانه را بیشتر می پسندند. پاهای بچه ها در صندل های جلوباز بچه گانه راحتتر و آزادتر می باشند ولی ممکن است بچه ها در حین بازی به انگشتان پا خود آسیب بزنند.

صندل بچه گانه پسرانه اسپرت در بین انواع صندل ها بیشترین کاربرد را دارد. معمولا این مدل صندل به صورت جلوبسته می باشند و با یک بند در قسمت مچ پا بسته می شوند. البته صندل های اسپرت جلوباز بچگانه پسرونه هم موجود می باشند. صندل اسپرت بچه گانه پسرانه به راحتی با انواع لباس های اسپرت و روزمره بچه گانه ست می شوند و برای مصارف روزانه و گشت و گذارها مناسب می باشند. این صندل ها معمولا کفی راحت و سبکی دارند.

صندل مجلسی بچه گانه پسرانه معمولا به صورت جلوبسته هستند. این صندل ها معمولا از جنس چرم و دارای طراحی ساده و مجلسی هستند.

صندل های لاانگشتی بچه گانه پسرانه یکی از مدل های پرطرفدار صندل در بین پسر بچه ها می باشد. البته توصیه می شود که از صندل های لاانگشتی بچگانه پسرانه برای ساعات طولانی استفاده نشود. ممکن است به انگشتان پای بچه ها آسیب بزند.

بچه ها از صندل روفرشی بچگانه پسرانه می توانند به عنوان صندل های راحتی در منازل و مهمونی ها استفاده کنند.

صندل طبی پسرانه بچه گانه برای استفاده طولانی مدت بچه ها از صندل ها بهترین گزینه می باشد. با صندل های طبی بچه گانه پسرانه پاهای بچه ها خسته نمی شود و دچار کمر درد و زانو درد نخواهند شد.

انواع دمپایی پسرانه بچه گانه

دمپایی پسرانه بچه گانه یکی از ساده ترین پاپوش های بچه گانه پسرونه می باشد. در انواع مدل های دمپایی بچگانه پسرانه جلوبسته، جلوباز، دمپایی مخصوص سرویس بهداشتی و حمام، دمپایی مناسب ساحل، دمپایی روفرشی موجود می باشند.

دمپایی پلاستیکی جلوبسته بچه گانه پسرانه مناسب سرویس بهداشتی می باشد. در هنگام خرید این مدل دمپایی بچگانه پسرانه توجه نمائید که در قسمت زیره دارای شیارهای مناسب باشند تا از سر خوردن بچه ها در داخل حمام و سرویس بهداشتی جلوگیری نماید.

دمپایی های بند دار بچه گانه پسرانه معمولا در قسمت پشت پا (مچ پا) و یا روی پا دارای بند می باشند. این بند می تواند تکیه گاه خوبی در هنگام راه رفتن بچه ها باشند و تعادل آن ها را بهتر حفظ نمایند.

از دمپایی های لاانگشتی بچه گانه پسرانه بیشتر برای ساحل، استخر و حمام استفاده می شوند.

یکی از پرکاربردترین مدل دمپایی پسرانه بچه گانه، دمپایی روفرشی پلاستیکی، ابری و پشمی می باشد. برخی از بچه ها مانند والدین عادت به پوشیدن دمپایی در منزل دارند. پوشیدن دمپایی در داخل منزل پاهای بچه ها را گرم نگه می دارد و از پای آنها در برابر سطوح زبر و سرد محافظت می کند.

چرا خرید اینترنتی انواع صندل و دمپایی بچه گانه پسرانه از فروشگاه یرمآز؟

در فروشگاه اینترنتی یرماز انواع مدل های کفش و صندل زنانه، مردانه و بچه گانه به فروش می رسد. شما والدین عزیز می توانید به همراه فرزند عزیزتان برای خرید صندل و دمپایی بچه گانه پسرانه به صورت اینترنتی در ویترین آنلاین یرمآز خرید خود را بسیار سریع و آسان انجام دهید.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته