کفش کالج بچه گانه پسرانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش کالج بچه گانه پسرانه جزء پرکاربردترین و دوست داشتنی ترین کفش های پسرانه می باشد. کالج پسرانه بچه گانه تقریبا مناسب تمام فصل های سال می باشد. البته در فصل زمستان معمولا از نیم بوت ها و پوتین بچگانه پسرانه بیشتر از کالج بچه گانه استفاده می شود.

از آنجایی که کفش های کالج بچه گانه مانند انواع کفش های کالج و تخت مردانه و زنانه بدون بند می باشند، پوشیدن آن برای بچه ها بسیار راحت می باشد. همچنین کفش کالج بچه گانه پسرانه بر اساس جنس، مدل و رنگ آنها هم مناسب استایل اسپرت و روزمره پسر بچه ها می باشند و هم قابل ست شدن با استایل مجلسی می باشند.

انواع کالج پسرانه بچگانه

کالج پسرانه بچگانه در بین انواع مدل های کفش پسرانه بچه گانه تنوع بسیار زیادی دارد. از آنجایی که کفش کالج بدون بند می باشند و کفی تخت و راحتی دارند، جزء پر مصرف ترین کفش های پسرانه بچه گانه می باشد. برخی از کالج پسرانه بچه گانه بدون هیچ گونه تزئین در قسمت رویه ی کفش می باشند. اما برخی از کفش کالج بچه گانه پسرانه در قسمت جلوی کفش دارای سگک تزئینی می باشند. البته برخی از مدل های کفش کالج و تخت پسرانه بچه گانه دو یا یک منگوله به عنوان تزئین دارند که بسیار برای پسر بچه ها دوست داشتنی و جذاب می باشند.

در انواع دیگر کفش کالج بچه گانه پسرانه برای هر چه راحتتر بودن بچه ها، دو کش کوچک در دو طرف قسمت جلویی کفش تعبیه شده است.

کفش کالج پسرانه بچگانه چرم طبیعی، مصنوعی و ورنی برای استایل مجلسی پسرونه استفاده می شود. کفش کالج بچه گانه پسرانه کتان، جیر و انواع پارچه معمولا برای استایل های اسپرت و روزمره بچه ها استفاده می شود.

خرید کالج بچه گانه پسرانه شیک و جدید

برای خرید کالج بچه گانه پسرانه شیک و جدید به سراغ جنس های نفیس مانند چرم طبیعی بروید. کفش تخت پسرانه بچه گانه از نظر طراحی و ظاهر معمولا ساده می باشند اما جنس های لاکچری سبب جذابیت و شیک تر جلوه دادن این کفش های بچه گانه می شود. همچنین کالج چرم پسرانه بچه گانه به دلیل خاصیت تنفس پذیری و ضد تعریق، از ایجاد بوی بد جلوگیری می کند.

امروزه تنوع رنگ در کفش تخت پسرانه بچه گانه مانند سایر کفش های پسرانه بچه گانه بسیار زیاد می باشد. اما معمولا کفش کالج پسرانه بچه گانه قهوه ای و مشکی طرفدار بیشتری دارند.

در هنگام خرید کالج پسرانه بچه گانه سایز مناسبی انتخاب کنید که پای بچه ها در آن راحت باشد، نه خیلی گشاد و نه تنگ باشد.

چرا خرید اینترنتی کفش کالج بچه گانه پسرانه از فروشگاه یرماز؟

این افتخار ماست که چندین سال به عنوان تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش انواع مدل های کفش زنانه، مردانه و بچه گانه فعالیت می کنیم. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا جدیدترین، شیک ترین و با کیفیت ترین کفش کالج بچه گانه پسرانه را مانند سایر مدل های کفش بچه گانه، در ویترین آنلاین یرمآز برای شما دوستداران یرماز گرد هم آوریم.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته