کفش مجلسی بچه گانه پسرانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

کفش مجلسی بچه گانه پسرانه مناسب استایل رسمی و مجلسی شیک پسر بچه ها می باشد. با انتخاب کفش مناسب استایل هر فردی کامل می شود. پسر کوچولوهای خوشتیپ و جنتلمن هم از این قاعده مستثنی نیستند. به عنوان مثال پوشیدن کتونی پسرانه بچگانه به همراه کت و شلوار شیک مجلسی نمی تواند استایل جذابی برای پسر کوچولوهای جنتلمن باشد. برای خرید کفش پسرانه مجلسی مناسب و شیک بهتر است انواع مدل های آن را بشناسید.

انواع کفش پسرانه مجلسی و رسمی

کفش پسرانه مجلسی و رسمی مانند کفش های مجلسی مردونه انواع مختلفی دارد. کفش مجلسی بچه گانه پسرانه به دلیل جنس رویه و نوع زیره آن نسبت به کفش های اسپرت و روزمره بچگانه پسرانه انعطاف پذیری کمتری دارد. البته معمولا از کفش رسمی بچگانه پسرانه برای ساعات طولانی استفاده نمی شود. از این مدل کفش های بچه گانه پسرانه بیشتر در مهمانی ها، جشن ها و تولد ها استفاده می شود.

مدل های کفش رسمی و مجلسی پسرانه شامل: آکسفورد، لوفر (کالج)، دربی، مانک استرپ ... می باشند.در بین انواع مدل های کفش رسمی بچه گانه پسرانه، کفش آکسفورد رسمی تر و کفش کالج در انواع اسپرت آن هم کمتر رسمی می باشند. به طوری که برای استایل مجلسی اسپرت بچه گانه می توانید انواع مدل های کفش کالج بچه گانه را انتخاب کنید.

برای استایل مجلسی بچه گانه پسرانه در فصل زمستان هم می توانید برخی از مدل های نیم بوت بچگانه پسرانه مانند نیم بوت چلسی بچه گانه را انتخاب کنید.

خرید کفش رسمی و مجلسی بچگانه پسرانه شیک و جدید مناسب مهمانی

برای خرید کفش مجلسی بچه گانه پسرانه شیک و راحت باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید.

جنس رویه کفش مجلسی بچه گانه پسرانه معمولا از چرم طبیعی، مصنوعی، ورنی، مخمل، جیر، انواع پارچه، پلی استر ... می باشند.

اگر قصد خرید کفش پسرانه مجلسی و رسمی با کیفیت، با دوام و راحت و همچنین شیک و لاکچری را دارید بهترین انتخاب، کفش مجلسی بچه گانه پسرانه چرم طبیعی می باشد. علاوه بر این جنس چرم طبیعی دارای خاصیت تنفس پذیری بالا می باشد و از تعریق پای بچه ها و ایجاد بوی بد جلوگیری می کند.

کفش مجلسی پسرانه بچه گانه ورنی، بسیار شیک و خاص است اما به دلیل ویژگی جنس آن کمی سفت و خشک می باشد. به همین دلیل معمولا بچه ها نمی توانند برای ساعات طولانی کفش مجلسی جنس ورنی را بپوشند، اما برای استفاده کوتاه مدت مناسب می باشد.

برای انتخاب رنگ کفش مجلسی بچه گانه پسرانه بر خلاف کتونی های بچه گانه پسرانه معمولا رنگ های تیره مثل مشکی، قهوه ای ... طرفدار بیشتری دارد. البته رنگ های روشن و سفید هم برای ست کردن با لباس متناسب با آن ها هم موجود می باشد.

برای خرید کفش رسمی و مجلسی بچگانه پسرانه انتخاب سایز مناسب بسیار مهم می باشد. چون جنس کفش های مجلسی پسرانه معمولا به صورت سفت و خشک و دارای انعطاف پذیری کمتر نسبت به کتونی های اسپرت می باشند، باید سایز مناسب انتخاب کنید. در غیر اینصورت ممکن است پای بچه ها را اذیت کند و خیلی زود برای آنها کوچک شود.

چرا خرید اینترنتی انواع کفش مجلسی بچه گانه پسرانه از یرمآز؟

فروشگاه اینترنتی یرماز چندین سال است که به صورت تخصصی بر روی فروش انواع مدل های کفش زنانه، مردانه و بچه گانه تمرکز کرده است. برای خرید کفش مجلسی بچه گانه پسرانه شیک و راحت، با کیفیت عالی و قیمت مناسب می توانید از ویترین آنلاین یرماز اقدام کنید.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته