کفش اسپرت بچه گانه پسرانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش اسپرت بچه گانه پسرانه یا کتونی راحتی و روزمره به عنوان کاربردی ترین مدل کفش بچه گانه پسرانه می باشد. کفش اسپرت بچه گانه پسرانه مانند کتونی های زنانه و مردانه از نظر مدل، رنگ، جنس ... بسیار متنوع می باشند. به طور معمول کتانی های بچه گانه دارای استایل اسپرت می باشند. اما با توجه به تنوع این مدل کفش، تقریبا برای هر سبک لباس می توانید کتونی پسرانه بچه گانه متناسب با آن را تهیه نمائید.

انواع کتونی پسرانه بچه گانه

کتونی پسرانه بچه گانه از نظر طرح و مدل، رنگ و جنس بسیار متنوع می باشند. کتانی های بچه گانه پسرانه از نظر مدل معمولا به صورت چسبی، کشی، بند دار و زیپی می باشند. در بین انواع مدل های کفش اسپرت بچه گانه پسرانه، مدل چسبی و زیپ دار توصیه می شود. به ویژه برای بچه های کوچکتر که برای پوشیدن کفش به والدین خود نیاز دارند، کتونی های بچه گانه پسرانه چسبی و زیپ دار بهترین و راحت ترین انتخاب می باشد. همچنین کتانی بچه گانه پسرانه در انواع دیگر به صورت کتونی جورابی، ساقدار، فانتزی و چراغدار ... تقسیم می شوند.

از کفش های اسپرت بچه گانه پسرانه به عنوان کفش های روزمره برای مدرسه، بازی در پارک و فعالیت ها و گشت و گذارهای روزانه و مهمونی ها استفاده می شود. در بین انواع رنگ های کفش اسپرت، کتونی سفید پسرانه بچه گانه و کتونی مشکی پسرانه بچه گانه بیش ترین طرفدار را در بین پسر بچه ها دارند.

خرید کتانی و کفش بچگانه پسرانه اسپرت راحت و شیک

برای خرید کفش بچگانه پسرانه اسپرت بر خلاف کتونی های بچه گانه دخترانه که معمولا والدین به ظاهر فانتزی و عروسکی آن توجه می کنند، باید به مقاوم بودن و دوام کتونی پسرانه توجه ویژه ای داشته باشند. پسر بچه ها معمولا با کفش های اسپرت به عنوان کفش ورزشی در مدرسه و پارک فوتبال بازی می کنند یا می دوند و ورزش می کنند. پسر بچه ها که کمی بزرگتر می شوند از کتونی های خود به عنوان کفش ورزشی از آن استفاده می کنند. به همین دلیل والدین در هنگام خرید کفش اسپرت بچه گانه پسرانه باید به جنس رویه و زیره و انعطاف پذیری مناسب و وزن متناسب و راحتی آن توجه کنند.

جنس رویه کتانی بچه گانه پسرانه باید استحکام لازم و مقاومت مناسب در برابر ضربات را داشته باشد. جنس رویه کتونی های بچگانه پسرانه معمولا از چرم طبیعی، مصنوعی، الیاف طبیعی و پارچه ای، کتان و پلاستیک می باشند. همه ی این جنس های نام برده با کیفیت های بالا و پایین در بازار موجود می باشند. سعی کنید کفشی که برای فرزندتان انتخاب می کنید از با کیفیت ترین ها باشد. یکی از مهم ترین ویژگی که در هنگام خرید کتونی پسرانه بچه گانه باید مد نظر داشته باشید، ویژگی ضد تعریق و تنفس پذیری رویه ی کفش می باشد. از آنجائیکه پسر بچه ها تحرک بسیار زیادی دارند ممکن است پاهای آنها دچار تعریق زیادی شود. بهتر است برای جلوگیری از تعریق پاهای بچه ها در کتونی های اسپرت، از جنس های چرم طبیعی الیاف طبیعی و پارچه ای تنفس پذیر برای آنها خریداری نمائید.

جنس زیره کفش اسپورت بچه گانه پسرانه باید از مواد نرم و منعطف باشند. البته زیره کتونی ها در حین اینکه باید نرم و انعطاف پذیر باشند باید بادوام و مقاوم در برابر ساییدگی و فرسایش باشند.

در هنگام خرید کتانی بچه گانه پسرانه توجه نمائید که زیره کفش دارای شیار و آجدار باشد. شیار موجود در زیره کفش از لیز خوردن بچه ها در محیط های خیس و مرطوب جلوگیری می کند.

نکته مهم برای خرید اینترنتی کفش اسپرت بچه گانه پسرانه

در هنگام خرید اینترنتی کفش اسپرت بچه گانه پسرانه انتخاب سایز دقیق بسیار مهم می باشد. معمولا توصیه می شود که برای خرید کفش بچه گانه، بهتر است 1 الی 2 سانتی متر بین انگشتان پا و قسمت جلوی کفش فضای خالی وجود داشته باشد. برای اطمینان بیشتر می توانید طول پای بچه ها را با متر اندازه بگیرید و سپس از جدول های تبدیل سانتی متر به سایز استفاده نمائید.

وزن کتانی بچگانه پسرانه نباید زیاد و سنگین باشد. تا حد امکان کتونی های سبک و راحت را برای بچه ها خریداری کنید.

چرا خرید اینترنتی کفش اسپرت بچه گانه پسرانه از فروشگاه یرماز؟

فروشگاه اینترنتی یرمآز چندین سال است به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع مدل های کفش مردانه، زنانه و بچه گانه فعالیت می کند. خرید کفش اسپرت بچه گانه پسرانه برای والدین دارای حساسیت خاصی می باشد. ما به شما این اطمینان را می دهیم که در فروشگاه آنلاین یرماز می توانید با کیفیت ترین، راحت ترین و شیک ترین کتونی های پسرانه بچه گانه را در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت خریداری نمائید.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته