صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه جزء پا افزارهای تابستانی دختر بچه ها می باشند. با گرم شدن هوا کفش های کتونی بچه گانه دخترانه و پوتین ها ممکن است سبب عرق کردن پاهای بچه ها شوند. دختر کوچولوها هم دوست دارند با پوشیدن صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه پاهایشان احساس خنکی کند. امروزه صندل ها و دمپایی های بچه گانه مانند انواع کفش های بچه گانه بسیار متنوع می باشند.

انواع صندل بچه گانه دخترانه

صندل بچه گانه دخترانه با توجه به موقعیتی که بچه ها از آن استفاده می کنند به چندین مدل تقسیم می شوند.

صندل مجلسی شیک بچه گانه دخترانه که معمولا به صورت صندل های پاشنه دار می باشند. این مدل صندل بچه گانه دخترانه معمولا جلوباز می باشند و توسط یک بند با سگک یا چسب بسته می شوند. البته صندل مجلسی بچه گانه دخترانه مدل جلوبسته هم موجود می باشند. توجه نمائید که پاشنه صندل های پاشنه دار بچه گانه زیاد بلند نباشند. معمولا پاشنه 3 تا 5 سانتی متر مناسب بچه ها می باشند. برخی از صندل های مجلسی دخترانه بچه گانه به صورت ساق بلند می باشند که بسیار هم شیک هستند.

صندل لژدار بچه گانه دخترانه هم این روزها بسیار ترند شده است. این مدل صندل بچه گانه دخترانه به دلیل وجود لژ یکسره در حین اینکه قد بچه ها را بلندتر و کشیده تر می کند، پاهای آنها را خسته نمی کند. اگر صندل ها دارای لژ راحت و مناسب باشند، بچه ها می توانند علاوه بر مجالس و مهمونی ها به عنوان صندل روزانه هم از آن استفاده کنند.

صندل تخت و روزمره بچه گانه دخترانه پرکاربردترین مدل صندل بچگانه دخترونه می باشد. صندل تخت دخترانه در انواع مدل های جلوباز، جلوبسته، بند دار و بدون بند و انواع فانتزی و ژله ای و طبی موجود می باشند. همچنین از صندل های تخت و روزمره بچه گانه دخترانه به عنوان صندل های روفرشی بچگانه دخترانه می توان استفاده کرد. صندل های تخت جلو بسته برای بچه های کوچک مناسب تر می باشند. چون بچه ها فعالیت و جنب و جوش زیاد دارند و با پوشیدن صندل جلو باز ممکن است به انگشتان پا آنها ضربه وارد شود.

 صندل های لاانگشتی بچه گانه هم بسیار رایج می باشند. مراقب باشید که صندل لاانگشتی بچه گانه به انگشتان بچه ها فشار وارد نکند و سبب آسیب انگشتان آنها نشوند.

انواع دمپایی دخترانه بچه گانه

تنوع دمپایی بچه گانه دخترانه هم بسیار زیاد می باشد. انواع دمپایی پلاستیکی بچه گانه دخترانه شامل: دمپایی جلو بسته، جلوباز، دمپایی ژله ای، پلاستیکی، دمپایی بنددار و بدون بند، دمپایی فانتزی و عروسکی و دمپایی لاانگشتی می باشند.

برای بچه های کوچک که به تازگی شروع به پوشیدن دمپایی می کنند، بهتر است از نوع پشت بنددار یکسره یا با بند دکمه ای را انتخاب کنید. این مدل دمپایی های بچه گانه دخترانه از سر خوردن پای بچه ها در داخل دمپایی ها جلوگیری می کند.

از دمپایی های لاانگشتی بچگانه در ساحل معمولا بیشتر استفاده می شود. بهتر است از دمپایی های لاانگشتی بچه گانه دخترانه برای ساعات طولانی استفاده نشود تا به انگشتان پای بچه آسیب وارد نشود.

دمپایی روفرشی بچه گانه دخترانه هم درانواع جلوباز و جلو بسته، فانتزی و عروسکی شیک موجود می باشند.

خرید صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه راحت و شیک

برای خرید صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه به چندین نکات مهم توجه نمائید که بهترین انتخاب را برای بچه های عزیزتان داشته باشید.

جنس صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه معمولا از چرم طبیعی، مصنوعی، جیر، کتان، انواع پارچه و پلاستیک می باشند. بهترین جنس برای صندل بچه گانه چرم طبیعی می باشد که هم مرغوب تر است و هم به علت خاصیت تنفس پذیری، پاهای بچه ها با آن راحت می باشد.

زیره صندل ها در حین اینکه مقاوم می باشند باید انعطاف پذیر و دارای بافت نرم و راحت برای بچه ها باشد. بچه هایی که مشکل صافی کف پا دارند بهتر است صندل های طبی بچه گانه برای آنها خریداری شود.

بند صندل های بنددار که معمولا به صورت چسبی یا سگک دار می باشند، هنگام راه رفتن برای بچه ها تکیه گاه خوبی می باشد و مانع از سر خوردن صندل در پای آنها می شود.

سایز صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه باید متناسب باشد. اگر صندل یا دمپایی خیلی بزرگ باشد، بچه ها در حین راه رفتن تعادل کافی نخواهند داشت و صندل در پای آنها می لغزد.

تنوع رنگ صندل و دمپایی بچه گانه دخترانه بسیار زیاد می باشند. برای صندل های روزمره انواع مدل های فانتزی صورتی، سفید، قرمز، کرم، مشکی و ... و صندل های مجلسی بچه گانه مشکی، نقره ای و کرم بسیار پرطرفدار می باشد.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته