کفش بچه گانه دخترانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش بچه گانه دخترانه در انواع مدل های شیک و فانتزی موجود می باشند. دختر بچه ها از همان دوران کودکی علاقه خاصی به خرید کفش دارند. در هنگام خرید کفش بچه گانه دخترانه اولین آیتم که نگاه کودکانه دخترای زیبا را جذب می کند، رنگ و مدل کفش می باشد. والدین عزیز باید برای خرید کفش بچه گانه دخترانه به کیفیت و راحتی و استاندارد بودن کفش توجه نمایند.

انواع کفش دختر بچه

دختر بچه ها از همان دوران کودکی حواسشان کاملا به استایلشان هست. برای هر لباس و مناسبتی کفش مخصوص به خود را انتخاب می کنند. کفش دختر بچه ها به انواع کفش بچه گانه دخترانه مجلسی، پاشنه بلند، عروسکی و تخت، کالج، کتونی و اسپرت، بوت ساق بلند، نیم بوت و پوتین، صندل و کفش های تابستانی تقسیم می شوند.

محبوب ترین مدل کفش دخترونه، کفش مجلسی پاشنه دار می باشد. دختر کوچولوهای نازنین مانند مادرهاشون حداقل یک جفت کفش پاشنه بلند بچه گانه در جاکفش خود دارند. یکی از موسیقی های دل انگیز برای دختر کوچولوها صدای کفش پاشنه بلند می باشد. بهتر است برای بچه ها کفش های با پاشنه پهن و کوتاه به جای پاشنه بلند و نازک انتخاب کنید. هر چه پاشنه پهن تر یا لژدار باشد بچه ها کمتر احساس خستگی می کنند. کفش های مجلسی بچگانه دخترانه مشکی، قرمزو صورتی انتخاب اول بیشتر دختر بچه ها می باشد.

در بین انواع مدل های کفش بچه گانه دخترانه، کتونی دخترانه راحت ترین و پرکاربردترین کفش می باشد. کفش اسپرت بچه گانه مانند کتونی های زنانه بسیار متنوع می باشند. معمولا اولین مدل های کتانی بچه گانه که پدر و مادر برای کوچولو ها می خرند کتانی های چراغ دار و موزیکال می باشند. این مدل کفش های بچه گانه دخترانه، بچه ها را تشویق به راه رفتن می کنند. برای بچه های کوچکتر معمولا کفش اسپرت چسبی راحتتر می باشد. کتونی های بنددار برای بچه های بزرگتر انتخاب مناسبی می باشد. کفش اسپرت دخترونه بچه گانه مناسب مدرسه، بازی ها و فعالیت های روزمره و استایل های اسپرت می باشند.

کفش های کالج بچگانه دخترانه و کفش تخت و عروسکی هم مناسب استایل اسپرت بچه گانه و هم استایل رسمی بچه گانه می باشند. کالج های بچه گانه دخترانه ورنی بسیار شیک می باشند و معمولا با یک پاپیون روی آنها تزئین می شود. جنس کالج های بچگانه دخترانه معمولا از چرم و ورنی براق می باشند. پوشیدن این مدل کفش برای بچه ها بسیار راحت می باشد. کالج ها تقریبا مناسب سه فصل سال می باشند.

صندل ها و دمپایی های فانتزی هم به عنوان کفش های تابستانی بچه گانه دخترانه می باشند. در فصل تابستان پوشیدن صندل های بنددار برای بچه ها مناسب تر می باشد.

کفش های زمستانی بچه گانه دخترانه شامل بوت ساق بلند، نیم بوت، پوتین و چکمه می باشند. وجود خز داخل بوت و نیم بوت بچه گانه مانند برخی از مدل های نیم بوت زنانه، سبب گرم نگه داشتن پای بچه ها می شوند. توجه کنید که زیره این کفش های زمستانی کودکانه دخترانه دارای شیارهای مناسب باشند تا مانع از سر خوردن بچه ها شوند.

خرید کفش بچگانه دخترانه شیک و جدید و راحت

هنگام خرید کفش بچگانه دخترانه معمولا بچه ها سراغ کفش های فانتزی و خوشگل می روند. برای والدین عزیز علاوه بر شیک و جدید بودن کفش بچگانه دخترانه، راحتی و کیفیت مناسب کفش بسیار مهم است. برای خرید کفش بچه گانه دخترانه آیتم هایی مانند جنس، رنگ، کیفیت و سایز مناسب باید مورد توجه قرا گیرد.

جنس کفش دختر بچه ها معمولا از چرم طبیعی، مصنوعی، انواع پارچه ها مثل کتان، جیر، ورنی و مخمل می باشند. معمولا جنس های پارچه ای و کتان ارزانتر می باشند. کفش های چرم طبیعی بچه گانه دخترانه گرانتر اما با کیفیت تر می باشند.

تنوع رنگ در کفش های دخترانه بسیار زیاد می باشد. کفش صورتی بچه گانه دخترونه در اکثر مواقع اولین انتخاب دختربچه ها می باشد. بعد از رنگ صورتی کفش های قرمز، مشکی و سفید بچه گانه بیشترین طرفدار را دارد. به ویژه کتونی های سفید دخترونه همیشه ترند می باشند.

در هنگام خرید کفش دخترونه بچه گانه در انتخاب سایز مناسب دقت نمائید. پای بچه ها همیشه در حال رشد می باشند. بهتر است کفشی که انتخاب می کنید 2 الی 3 سانتی متر فضای خالی در قسمت پنجه کفش وجود داشته باشد.

چرا خرید اینترنتی کفش بچه گانه دخترانه از یرماز؟

فروشگاه اینترنتی یرمآز به صورت تخصصی و حرفه ای بر روی فروش انواع مدل های کفش مردانه، زنانه و بچه گانه تمرکز کرده است. اما در بین همه کفش ها، فروش کفش های بچه گانه از حساسیت بالاتری برخوردار می باشد. همچنین خرید اینترنتی کفش بچه گانه پسرانه و دخترانه برای پدر و مادرها کمی دشوار می باشد. فروشگاه یرماز باکیفیت ترین کفش ها را در ویترین خود برای یرمازی های عزیز  قرار داده است. همچنین برای رفع نگرانی شما برای مشکل سایز در خرید اینترنتی کفش، امکان تعویض سایز تا 2 روز پس از دریافت کالا را فراهم نموده است.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته