کفش بچه گانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

خرید کفش بچه گانه مناسب برای والدین از اهمیت خاصی برخوردار است. وقتی کودک دلبند شما اولین قدم هایش را برمی دارد با ذوق یک جفت کفش برایش تهیه می کنید. از همان اولین کفشی که برای فرزندتان خریداری می کنید باید تمام نکات خرید کفش بچه گانه استاندارد و راحت را در نظر داشته باشید.

پای کودکان همواره در حال رشد می باشد. استخوان پای آنها بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد. با خرید کفش نامناسب می توان آسیب جبران ناپذیری به پای بچه وارد کرد.

خرید کفش بچگانه دخترانه و پسرانه راحت و شیک

برای خرید کفش بچگانه راحت چندین نکته مهم را در نظر داشته باشید. پنجه کفش بچه گانه نباید نوک تیز باشد. پنچه کفش کودک باید به صورت پهن، گرد و یا مربعی باشد. انگشتان پای بچه باید داخل کفش راحت و آزاد باشند.

کفی کفش باید مقاوم باشد و از انتقال ضربات به پا جلوگیری کند. کفش کودکان در حین مقاوم بودن باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشد.

جنس کفش کودک باید از مواد مناسب و ضد تعریق باشد. کفش بچگانه چرم بهترین انتخاب می باشد. کفش چرم بچگانه از عرق کردن پای کودک جلوگیری می کند. اگر جنس غیر چرمی را انتخاب می کنید حتما لایه داخلی کفش ازجنس پارچه مناسب پوشیده پاشد.

انتخاب سایز کفش بچه گانه مناسب یکی از مهم ترین دغدغه های والدین می باشد. سایز کفش کودک باید به گونه ای باشد که 1 الی 2 سانتی متر بین انگشتان پا و جلوی کفش فضا وجود داشته باشد. هیچ وقت کفشی را برای بچه ها به امید جا باز کردن نخرید. پای بچه ها بسیار سریع رشد می کند و کفش دیگر اندازه آنها نخواهد بود. کفش بچه گانه بندی و چسبی برای تنظیم سایز بسیار مناسب است.

کفش کودک در حین راحتی باید شیک و زیبا باشد. خرید کفش کودکانه شیک و خوشگل، بچه ها را تشویق به راه رفتن می کند.

 

انواع کفش کودک

امروزه مدل های کفش بچه گانه پسرانه و دخترانه تنوع بسیار زیادی دارند. برای هر موقعیت و فصل های سال می توانید کفش های زیبا و راحتی برای کودک خود خریداری کنید.

کفش اسپرت بچه گانه معمولا انتخاب اول اکثر پدر و مادرها می باشد. کتانی بچه گانه تنوع جنس، مدل و رنگ زیادی دارد. کتونی بچه گانه دخترانه و پسرانه از نظر رنگ و طرح های فانتزی با هم کمی متفاوت می باشند.

 کفش های اسپرت کودکان معمولا به صورت چسبی، بندی و کشی می باشند. تنوع کیفیت و جنس کفش های اسپرت هم بسیار زیاد می باشد. اگر قصد خرید کتونی بچه گانه اصل و خارجی را دارید نایک بچه گانه بسیار مناسب می باشد.

کفش های مجلسی بچگانه مناسب مهمونی ها و جشن ها می باشند. بهتر است از کفش های مجلسی کودکان برای مصارف روزانه آنها استفاده نشود. این مدل کفش ها به اندازه کفش های روزمره و کتونی ها راحت نیستند. کفش پاشنه بلند بچه گانه دخترانه یکی از دوست داشتنی ترین اکسسوری ها برای دختر کوچولوها می باشد.

در فصل زمستان بوت و پوتین بچه گانه پاهای بچه ها را گرم نگه می دارند. استفاده از چکمه های چرمی بچه گانه که زیپ یا چسب دارند برای کودکان راحتتر می باشد.

صندل بچه گانه بند دار به عنوان کفش تابستانی بچه ها استفاده می شود.

چرا خرید کفش بچه گانه از فروشگاه یرماز؟

خرید اینترنتی کفش بچه گانه دخترانه و پسرانه از بین این همه تنوع، کار آسانی نمی باشد.

بازرگانی یرماز به صورت تخصصی بر روی فروش انواع مدل های کفش زنانه، مردانه و بچگانه تمرکز کرده است. برای خرید آنلاین کفش کودک تنها نگرانی شما انتخاب سایز دقیق می باشد. ما برای خیال آسوده و راحت همه یرمآزی ها، امکان تعویض سایز تا 2 روز را برای شما عزیزان فراهم کردیم.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته