کفش مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش مردانه یکی از مهم ترین اکسسوری ها در تکمیل استایل مردانه شیک و جذاب می باشد. برای هر سبک لباس و موقعیتی، کفش مناسب وجود دارد. برای خرید کفش زنانه و مردانه مناسب دو عامل راحتی و شیک بودن کفش بسیار مهم می باشد. کفش راحت و استاندارد سلامتی قدم های شما را تضمین می کند. کفش شیک و آراسته استایل شما را جذاب و تکمیل می کند. خوشبختانه برای هر استایلی کفش مناسب با آن تعریف شده است. حتی تصور پوشیدن کت و شلوار مجلسی شیک مردانه به همراه صندل یا دمپایی راحتی هم قشنگ نمی باشد.

انواع کفش پسرانه

کفش پسرانه تنوع زیادی دارد. برای هر موقعیت، سبک لباس و فصل های سال، کفش مناسب وجود دارد. کفش های اسپرت و کتونی راحتی مردانه برای فعالیت های روزمره، پیاده روی ها و موقعیت های ورزشی استفاده می شود. البته کتونی پسرانه تنوع زیادی دارد. به عنوان مثال برای پیاده روی و دویدن کفش مخصوص به آن وجود دارد. برای استایل اسپرت دانشجویی کتونی راحتی و روزمره پسرانه تعریف شده است. معمولا کفش پسرانه اسپرت و کتونی راحتی برای فعالیت های روزمره بیشترین کاربرد را دارد.

هیچ چیز به اندازه یک جفت کفش مردانه شیک مجلسی و چرم نمی تواند استایل مجلسی مردانه را جذاب و خاص کند. کفش مجلسی و رسمی بر اساس میزان مجلسی بودن انواع مختلفی دارد. به عنوان مثال کفش آکسفورد مردانه رسمی ترین کفش می باشد. معمولا اولین انتخاب کفش مردانه برای کت و شلوار این مدل کفش می باشد.

یکی از مدل های کفش راحت و پرکاربرد، کفش مردانه کالج می باشد. کفش کالج یا لوفر پسرانه انواع مختلفی دارد. این مدل کفش تقریبا مناسب چهار فصل سال می باشد. کالج را می توان برای فعالیت های روزمره، محل کار و مهمونی ها استفاده کرد.

بوت و نیم بوت جزء کفش های مردانه زمستانی می باشند. بوت و پوتین مردانه بر اساس تنوعی که دارند قابل استفاده برای سبک های اسپرت، روزمره و مجلسی می باشند. صندل هم کفش مردانه تابستانی می باشد. صندل را می توانید برای استایل روزمره و کژوال استفاده کنید.

خرید کفش مردانه شیک و راحت

برای خرید کفش مردانه و پسرانه مناسب چند نکته را در نظر داشته باشید. بعد از انتخاب مدل کفش هنگام خرید باید به جنس، رنگ، سایز، کیفیت دوخت، زیره و کفی آن توجه کنید. انتخاب جنس مناسب برای خرید کفش بسیار مهم می باشد. کفش ها از جنس چرم طبیعی، مصنوعی، جیر، انواع پارچه ها و مواد پلاستیکی و مصنوعی می باشند. مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت کفش مردانه، جنس آن می باشد. کفش مردانه چرم طبیعی معمولا قیمت بالاتری نسبت به جنس های دیگر دارد. اما به دلیل کیفیت و دوام بالا و همچنین شیک و نفیس بودن، قیمت آن ارزنده می باشد. کفش های رنگ قهوه ای و مشکی پرکاربردترین کفش ها برای آقایون می باشند. البته تنوع رنگی در کفش های اسپرت، راحتی و روزمره بسیار بالا می باشد. مثلا کتونی های سفید پسرانه بسیار پرطرفدار می باشند.

چرا خرید کفش مردانه از فروشگاه یرماز؟

انتخاب با کیفیت ترین و شیک ترین کفش مردانه از بین این همه تنوع کار آسانی نمی باشد. برای خرید راحت و سریع شیک ترین و جدیدترین کفش ها می توانید به ویترین یرماز مراجعه کنید. بازرگانی یرماز به صورت تخصصی بر روی فروش انواع کفش ها تمرکز کرده است. تنها نگرانی شما در خرید آنلاین کفش انتخاب سایز دقیق می باشد. ما برای خیال آسوده و راحت همه یرمآزی ها، امکان تعویض سایز تا 2 روز را برای شما عزیزان فراهم کردیم.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته