کفش کالج مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش کالج مردانه جزء محبوب ترین و پرکاربردترین مدل های کفش مردانه می باشد. کالج پسرانه را می توان به راحتی با انواع لباس ها ست کرد. کالج که به آنها لوفر یا دانشجویی هم گفته می شود، بدون بند هستند و پاشنه تخت و کوتاهی دارند. البته در برخی از مدل های کالج مردانه بندهای مختصری دیده می شود. کفش کالج پسرانه تقریبا قابلیت ست شدن با هراستایلی را دارد. معمولا در چهار فصل سال آقایون از این مدل کفش استفاده می کنند. یکی دیگر از مزیت کالج مردانه، راحتی در پوشیدن و از پا در آوردن می باشد. مخصوصا برای آقایون که اکثر کفش های آنها بند دار می باشند، این کفش بدون بند می باشد و به راحتی هم می توان آن را پوشید. کالج ها به شکلی طراحی شده اند که روی پا را کمتر پوشش می دهند و قوزک و مچ پا بیرون از کفش قرار می گیرد.

انواع کفش کالج پسرانه

کفش های کالج پسرانه بر اساس استایلی که با هر کدام از مدل ها می توان داشت تقسیم بندی می شوند. از ابتدا سبک کفش های کالج اسپرت بودند. اما کم کم کفش کالج به استایل های رسمی و مجلسی هم راه پیدا کرد. البته کفش کالج مردانه برای هر مدل کت و شلواری مناسب نمی باشد. معمولا کت و شلوارهای سبک ایتالیایی برای این مدل کفش ها مناسب تر می باشند.

سعس کنید کفش های کالجی را که برای استایل مجلسی انتخاب می کنید از جنس های چرم و ورنی و به رنگ های مشکی و قهوه ای باشند.

کفش کالج اسپرت مردانه که برای استایل اسپرت و کژوال مناسب می باشند، از جنس جیر و چرم هستند. برای این سبک می توانید از طیف های رنگی گسترده تری استفاده کنید.

این کفش ها معمولا از جنس چرم طبیعی و نبوک می باشند. انواع مدل های کفش کالج شامل کالج پنی، کالج ایتالیایی، بلژیکی، کالج قایقی و وایلد اسمیت می باشند.

خرید کفش کالج مردانه شیک و راحت

میزان خرید کفش کالج مردانه بین آقایون مانند خرید انواع کفش های اسپرت مردانه بسیار زیاد می باشد. در هنگام خرید کفش کالج پسرانه معمولا جنس های چرم کلاسیک و جیر به شما پیشنهاد می شود. کفش کالج چرم طبیعی کلاسیک قابلیت نگه داری بالاتری نسبت به جیر دارد. همچنین بسیار نفیس و شیک می باشد و مناسب استایل مجلسی و اداری است. اگر به دنبال کفش کالج مردانه شیک و راحت هستید، کالج چرم مشکی و قهوه ای شما را راحت تر به هدفتان می رساند.

در انتخاب سایز کفش های کالج در خرید آنلاین نگرانی کمتری نسبت به مدل های کفش بند دار مردانه وجود دارد. به دلیل رویه ی باز و راحت و طراحی ساده کفش کالج، پوشیدن آن بسیار راحت می باشد. بنابراین کمتر دچار مشکل سایز و تنگی کفش می شوید.

برای استایل رسمی و مجلسی بهتر است کفش کالج مردانه را با جوراب ساق داربپوشید. این نکته را در نظر داشته باشید که حتما جوراب و کفش با هم همرنگ باشند تا جلوه ی بدی نداشته باشد. برای استایل اسپرت می توانید کفش کالج را به همراه جوراب کالج بپوشید. 

چرا خرید کفش کالج از فروشگاه یرماز؟

در بین انواع مدل های کفش کالج مردانه و پسرانه انتخاب شیک ترین و با کیفیت ترین کفش کار آسانی نمی باشد. شما می توانید در ویترین آنلاین یرماز جدید ترین و شیک ترین کفش های مردانه را از بین برندهای مختلف، با مناسب ترین قیمت خریداری کنید. در جشنواره های فروشگاه یرماز می توانید انواع کفش کالج ارزان شیک و جدید اما با کیفیت را خریداری کنید.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته