صندل و دمپایی مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

صندل مردانه جزء کفش های تابستانی مردانه می باشند. در فصل های گرم صندل ها و دمپایی های مردانه پا را خنک نگه می دارند و از عرق کردن پا جلوگیری می کنند. صندل و دمپایی مردانه مناسب استایل روزمره و کژوال می باشند. صندل ها برای استایل مجلسی و رسمی مردانه انتخاب مناسبی نمی باشند.

انواع صندل مردانه و پسرانه

صندل ها امروزه کمی فراتر از پاپوش ها و دمپایی های ساده گذشته رفتند. برخی از این صندل ها در قسمت جلوی پا پوششی دارند که به آنها صندل های جلو بسته می گویند. صندل پسرانه جلو باز که از نامش پیداست، قسمت جلوی آن باز و با بندی قسمت پشت پا بسته می شود.

صندل های بندی با چند تا بند پهن روی پا و با یک بند دور مچ پا بسته می شوند. این مدل جزء صندل مردانه اسپرت می باشند. صندل مردانه اسپرت مناسب محیط بیرون و فعالیت های روزمره می باشد. این مدل صندل در انواع چسبی، سگک دار و یا کشی می باشد.

صندل هایی که به سبک دمپایی های معمولی هستند به عنوان روفرشی مردانه مورد استفاده قرار می گیرند.

جنس صندل ها معمولا از چرم طبیعی، مصنوعی، جیر، پلاستیک، انواع پارچه و کتان و طناب های خاص بافته شده می باشند. صندل چرم طبیعی هم بسیار شیک می باشد و هم استایل بهتری به عنوان کفش تابستانی مردانه دارد. صندل های طبی معمولا از جنس چرم طبیعی می باشند. قیمت صندل های پلاستیکی ارزان تر از جنس های دیگر می باشد.

انواع دمپایی مردانه

برخی از دمپایی های مردانه که از جنس چرم می باشند برای فعالیت های بیرون از خانه استفاده می شوند. دمپایی های روفرشی که برای استفاده در منزل می باشند، معمولا از جنس پلاستیک یا جیر هستند. البته برخی افراد از دمپایی های طبی چرمی به عنوان روفرشی مردانه در منزل استفاده می کنند. دمپایی های طبی مردانه برای جلوگیری از مشکلات پا و کمر بسیار مناسب می باشند. دمپایی های انگشتی مردانه مناسب راه رفتن در ساحل دریا و کنار استخر می باشند.

خرید انواع صندل و دمپایی مردانه از یرماز

برای خرید راحت و سریع انواع مدل های صندل و دمپایی زنانه و مردانه جدید می توانید به ویترین یرماز مراجعه کنید. یرماز با کیفیت ترین و شیک ترین کفش های مردانه و زنانه را در یک ویترین آنلاین برای شما عزیزان گرد هم آورده است. در جشنواره های فروشگاه یرمآز می توانید انواع صندل و دمپایی مردانه ارزان اما با کیفیت را خریداری کنید.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته