کفش کالج و تخت زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش کالج و تخت زنانه و دخترانه از کفش های محبوب و پرکاربرد زنانه می باشد. این مدل کفش در حین سادگی بسیار شیک می باشد. کفش تخت شامل انواع کفش های کالج، کتونی راحت دخترانه و صندل راحت بدون پاشنه می باشد. کفش کالج که یکی از انواع کفش های تخت می باشد، به نام های لوفر و دانشجویی شناخته می شود. مهم ترین مشخصه کفش کالج زنانه، بدون بند می باشد. البته در برخی از مدل ها به ندرت بندهای جزئی دیده می شود. کفش های کالج تخت دخترانه معمولا با یک سگک یا پاپیون تزئین می شوند. بعضی از مدل های کفش کالج دارای پاشنه خیلی کوتاه می باشند که به عنوان کفش مجلسی دخترانه کالج شناخته می شوند.

کفش های کالج راحت و جذاب دوست داشتنی را تقریبا در هر مکان و زمانی می توانید بپوشید. کفش کالج و تخت زنانه بسیار ظریف طراحی شده است. کالج به شکلی است که قسمت روی پا را کمتر پوشش می دهد و مچ پا و قوزک پا بیرون از کفش قرار می گیرد. وقتی کفش کالج می پوشید پاهای شما بسیار زیبا و ظریف دیده می شوند. کفش کالج تخت را می توان با هر استایلی ست کرد. این مدل کفش را به راحتی می توانید در فصل های بهار، تابستان و پاییز و در بعضی مواقع حتی در زمستان استفاده کنید.

انواع کفش کالج تخت دخترانه

کفش کالج و تخت زنانه و دخترانه در انواع کشی، ساده، بدون بند و به ندرت بندی می باشند. در واقع کفش های کالج بر اساس جنس و رنگی که دارند برای استایل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

کفش دخترانه کالج مناسب استایل روزمره و کژوال معمولا از جنس جیر، پارچه و کتان می باشند. رنگ کفش را می توانید با توجه به رنگ لباستان انتخاب کنید. پوشیدن جوراب کالج همراه با کفش کالج روزمره، استایلتان را جذاب تر می کند.

کفش کالج تخت دخترانه مناسب استایل دانشجویی معمولا از جنس چرم طبیعی، مصنوعی، نبوک و جیر می باشند.

کفش کالج وتخت زنانه مجلسی بسیار شیک و جذاب می باشد. رنگ مشکی و جنس ورنی و مخمل همراه با سگک های طلایی بهترین انتخاب برای این استایل می باشند. البته کفش های کالج مشکی که چند سانتی متر پاشنه کوتاه دارند به عنوان کفش مجلسی زنانه شیک استفاده می شوند.

برای استایل اداری کفش کالج چرم زنانه مناسب ترین انتخاب می باشد. کفش کالج نبوک و چرم مشکی، تناژهای رنگ قهواه ای، سرمه ای و زرشکی تیره مناسب استایل اداری می باشند. کفش زنانه کالج ترجیحا چرم طبیعی باشد. کفش چرم طبیعی به دلیل ویژگی تنفس پذیری از تعریق پا در طول ساعات ادارای زیاد جلوگیری می کند.

کفش کالج و تخت زنانه برند

قیمت کفش کالج زنانه نسبت به سایر مدل های کفش زنانه بسیار مناسب تر می باشند. در بین برندهای خارجی که کفش های دخترانه کالج شیک و راحت تولید می کنند می توان برند لویی ویتون، گوچی و زارا را نام برد.

برندهای ایرانی در تولید جدیدترین و شیک ترین کفش های کالج زنانه بسیار موفق می باشند. این کفش های دارای طراحی شیک و ساده و کیفیت عالی می باشند. برندهای موفق ایرانی تولید کننده کفش های کالج شامل برتونیکس، نوین چرم، چرم مشهد و درسا می باشند.

خرید اینترنتی کفش دخترانه کالج و تخت از فروشگاه یرماز

در بین انواع مدل های کفش کالج و تخت زنانه، انتخاب شیک ترین و باکیفیت ترین کفش کار آسانی نیست. هدف بازرگانی یرماز خرید آسان و سریع شما و لذت بردن از خرید کفش مناسب می باشد. تخصص یرماز در گلچین کردن کفش های باکیفیت و شیک از بین برندهای مختلف با مناسب ترین قیمت می باشد. با آرامش و شیک قدم بردارید.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته