صندل و دمپایی زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

صندل نوعی پا افزار روباز و سبک می باشد که از زمان های بسیار قدیم انسان از آن استفاده می کرد. امروزه صندل و دمپایی زنانه و دخترانه تنوع بسیار زیادی دارد. از صندل های زنانه می توان به عنوان روفرشی در محیط خانه، کفش تابستانی زنانه، صندل عروسی و مهمونی، و صندل آرایشگاهی زنانه استفاده کرد. از دمپایی های دخترانه هم به عنوان دمپایی روفرشی، راحتی، حمام و دمپایی بیرونی استفاده کرد.

مدل های صندل زنانه و دخترانه

صندل زنانه و دخترانه مدل های زیادی دارد. هر کدام از مدل های صندل کاربرد خاص خودش را دارد. از صندل های مجلسی می توان به عنوان یک کفش مجلسی زنانه شیک و راحت در مهمونی ها و جشن ها استفاده کرد. این مدل صندل ها معمولا به صورت بندی و جلو باز می باشند. صندل های پاشنه بلند و لژدار برای مهمونی ها مناسب می باشند و جزء صندل های مجلسی زنانه می باشند.

کفش تابستانی اسپرت بسیار شیک و پرطرفدار می باشد. این مدل صندل معمولا بندهای پهن تری نسبت به مدل مجلسی دارد. پاشنه آن معمولا کوتاه و پهن می باشد. از صندل های اسپرت زنانه می توان به عنوان کفش های تابستانی راحت برای رفت و آمدهای روزمره استفاده کرد.

کفش تابستانی تخت دخترانه معمولا جلوباز می باشند و بدون پاشنه یا پاشنه خیلی کوتاه دارند. این مدل صندل های زنانه معمولا با یک بند دور مچ پا بسته می شوند. به عنوان کفش تابستونی دخترانه شیک می توان از آن استفاده کرد.

استفاده از صندل لژدار به دلیل پاشنه یکسره آن برای جشن ها و عروسی ها بسیار راحت می باشد. به عنوان صندل های روفرشی زنانه برای مهمونی های خودمونی هم استفاده می شوند.

صندل طبی یکی از مدل های کفش زنانه می باشد که برای خانم هایی که پا درد و کمر درد دارند بسیار مناسب می باشد. این افراد معمولا از این مدل صندل راحت به عنوان روفرشی و صندل بیرونی از آن استفاده می کنند.

خرید صندل دخترانه شیک و راحت

برای خرید صندل زنانه راحت و مناسب توجه نمائید که رویه و کفی صندل سفت و خشک نباشد. جنس صندل باید از مواد نرم و انعطاف پذیر باشد. صندل ها معمولا از جنس چرم، پلاستیک، چوب، پارچه و طناب های بافته شده می باشند. صندل زنانه چرم بهترین گزینه برای خرید می باشد. صندل چرمی بسیار زیبا و بادوام می باشد و از تعریق پا جلوگیری می کند. بندهای صندل باید از جنس مناسب باشند تا از پیچ خوردن پا و لیز خوردن جلوگیری کند. بهتر است جنس بندها از چرم باشد تا از ایجاد تاول و زخم روی پاها جلوگیری شود.

تنوع رنگ در صندل ها بسیار بالا می باشد. اما صندل زنانه سفید، مشکی و قهوه ای بیشترین کاربرد را بین خانم ها دارد. چون به راحتی می توان آنها را با اکثر لباس ها ست کرد.

خرید اینترنتی انواع صندل و دمپایی زنانه از فروشگاه یرماز

برای خرید صندل و دمپایی زنانه از بین این همه تنوع مدل، جنس و رنگ، خرید اینترنتی بهترین روش می باشد. فروشگاه اینترنتی یرماز با کیفیت ترین و شیک ترین مدل های صندل و دمپایی زنانه را در ویترین خود قرار داده است. هدف یرماز خرید آسان و سریع شما از بین این همه تنوع و لذت بردن از خرید کفش می باشد.

در جشنواره های فروشگاه یرماز می توانید صندل و دمپایی زنانه جدید و ارزان اما با کیفیت را خریداری کنید.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته