کفش اسپرت زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش اسپرت زنانه در بین انواع مدل های کفش زنانه بیشترین کاربرد را برای خانم ها دارد. برای یک پیاده روی دوستانه، یک جفت کفش اسپرت سفید شیک و راحت انتخاب اکثر خانم ها می باشد.

برای رفتن به خرید چندساعته و بالا و پایین رفتن های زیاد از پله ها، پوشیدن کفش اسپرت زنانه راحت بهترین انتخاب می باشد. دانشجوهای عزیز برای استایل دانشجویی شیک و راحت در اکثر مواقع از کتونی اسپرت دخترانه استفاده می کنند.                                                                                        

برای خانمی که هر روز ساعات طولانی پا در کفش دارد و سرکار و اداره می رود، هیچ چیز مثل یک جفت کفش اسپرت زنانه مشکی شیک و ساده نمی تواند راحتی و آرامش را به قدم های او بدهد.                                                                           

همیشه اول مهر یکی از دغدغه های دخترخانم ها، خرید کیف و کفش اسپرت دخترانه شیک می باشد.

اهمیت خرید کفش اسپرت مناسب به حدی است که این روزها شما می توانید کتانی های اسپرت سفید کارشده را حتی پای عروس خانم ها هم ببینید!!

انواع کفش اسپرت دخترانه

کتونی دخترانه بر اساس کاربرد آن انواع مختلفی دارد. از کفش راحتی و معمولی پیاده روی گرفته تا کفش مخصوص تنیس و کفش ورزشی هافبک میانی زنانه. در فروشگاه یرماز هدف ما از کفش اسپرت زنانه و دخترانه شامل: کتانی اسپرت راحتی و روزمره، کفش مخصوص پیاده روی و دویدن، کفش مناسب تمرین و باشگاه ورزشی عمومی می باشد.

کتانی روزمره و راحتی زنانه و دخترانه

در بین انواع کفش های اسپرت دخترانه، کفش راحتی و روزمره بیشترین کاربرد را دارد. شما می توانید کفش دخترانه روزمره را در اکثر رفت و آمدهای روزمره مثل محل کار، مدرسه، دانشگاه، خرید و ...بپوشید. سعی کنید به دنبال خرید کتونی زنانه ارزان قیمت با کیفیت پایین نباشید. چون شما ساعات طولانی در طول روز از این کفش ها استفاده می کنید. سلامتی پاهای شما بسیار مهم می باشد.

در هنگام خرید کفش اسپرت روزمره زنانه راحت به این نکات توجه نمائید:

جنس رویه کفش بهتر است از جنس چرم طبیعی باشد. کفش چرم اسپرت زنانه، به دلیل خاصیت تنفس پذیری و جریان هوا، از تعریق پا و ایجاد بوی بد جلو گیری می کند. همچنین کفش اسپرت چرم دوام و ماندگاری بالاتری دارد و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

زیره کفش اسپرت روزمره در حین اینکه باید نرم و منعطف باشد، باید ضد سایش و مقاوم باشد. کفی کفش راحت و قابل تعویض باشد.

کتونی مخصوص پیاده روی زنانه

برای پیاده روی دلچسب و راحت اولین و مهم ترین ابزار یک جفت کفش ورزشی زنانه راحت و مناسب می باشد. شما با یک جفت کفش مناسب پیاده روی می توانید ساعت ها در یک محیط دلچسب پیاده روی کنید و لذت ببرید.

ضخامت کف کفش پیاده روی باید مناسب باشد. بهتر است پاشنه این کتانی ها 5 سانتی متر لژ داشته باشد. این کفش ها باید قدرت تحمل ضربات مداوم از پاشنه به پنجه پا را داشته باشند. هنگام پیاده روی میزان تعریق بدن به ویژه در قسمت پاها بالا می رود. اگر کفش فاقد منافذ ریز برای جریان هوا باشد ممکن است پاهای شما درگیر بیماری های قارچی شوند. ولی شما می توانید با انتخاب یک جفت کفش پیاده روی مناسب و استاندارد دل قارچ ها را بشکنید.

هنگام خرید کفش پیاده روی مناسب به وزن آن توجه کنید. اگر وزن کفش بالا باشد پاهای شما بعد از چند دقیقه پیاده روی خسته خواهد شد. در طول پیاده روی حجم پاهای شما کمی افزایش خواهد یافت. در حین خرید توجه کنید انگشتان پای شما در داخل کفش آزاد باشند و حدود یک سانتی متر بین نوک انگشتان پا و سر کفش فاصله وجود داشته باشد. برای خرید اینترنتی کفش اسپرت زنانه جهت اطمینان از سایز کفش، پیشنهاد میکنیم مقاله راهنمای سایز کفش  را مطالعه نمائید.

کفش دخترانه مخصوص دویدن

بهتر است از کفش های پیاده روی معمولی برای دویدن های طولانی استفاده نکنید. مکانیسم های بدن و پاهای ما در حین دویدن با پیاده روی با هم متفاوت هستند. مقدار فشاری که از سمت بدن به پاهایتان در هنگام دویدن وارد می شود بسیار بیشتر از زمان پیاده روی می باشد. پاشنه کفش ورزشی مناسب دویدن باید ضخامت بیشتری داشته باشد.

کفش اسپرت دخترانه مناسب تمرین و باشگاه ورزشی

اگر فعالیت اصلی شما در تمرین و باشگاه ورزشی دویدن و استفاده از تردمیل می باشد، می توانید از کفش اسپرت زنانه مخصوص دویدن استفاده کنید. در غیر اینصورت از کفش ورزشی سالنی معمولی می توان تقریبا برای هر تمرین سبک و عمومی استفاده کرد.

ویژگی های خرید کفش اسپرت از فروشگاه یرمآز

بازرگانی یرمآز به صورت تخصصی بر روی فروش انواع کفش های دخترانه و زنانه شیک تمرکز کرده است. از بین این همه تنوع رنگ، جنس، کیفیت و قیمت، خرید راحتترین و شیک ترین کفش اسپرت زنانه می تواند کار دشواری باشد. بدین منظور ما به زمان، انرژی و سلیقه مصرف کننده های عزیز احترام می گذاریم و محصولی که از هر نظر شایسته شما می باشد را در ویترین یرمآز قرار می دهیم تا از انتخاب خود نهایت لذت را ببرید.

یرمآز به قدمهای شما احترام می گذارد.

 

با یرمآز یرماز باشید

 شیک و آراسته