10 مدل کفش مجلسی زنانه شیک که هر خانمی باید آنها را بشناسد!


10 مدل کفش مجلسی زنانه شیک که هر خانمی باید آنها را بشناسد!

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
  • 73

  کفش مجلسی زنانه، از اجزای کلیدی لباس های مجلسی می باشد. انتخاب کفش مناسب، از شکل دهی به استایل شما و همچنین افزایش راحتی شما طی مدت ایستادن و راه رفتن در طول مهمونی شب اهمیت بسیاری دارد. از این رو، برخی از پرطرفدار ترین مدل های کفش مجلسی زنانه را بررسی می کنیم.

خرید جدیدترین مدل های کفش مجلسی زنانه شیک

انواع مدل های کفش مجلسی زنانه:

1-کفش مجلسی زنانه پامپ:

کفش پامپ، یکی از پرطرفدارترین انواع کفش‌های مجلسی برای خانم‌هاست. این کفش‌ها با طرحی شیک و مناسب برای هر نوع لباس مجلسی، برای استفاده در مهمانی‌ها، عروسی‌ها و مراسم‌های رسمی طراحی و تولید شده اند. جنس پایه کفش پامپ معمولاً چرم، و ممکن است با سایر جزئیات، مانند بند یا مهره، تزئین شده باشد. این کفش‌ها در انواع رنگ‌های متنوعی ارائه می‌شوند، از رنگ‌های ساده مانند سیاه و قهوه‌ای گرفته تا رنگ‌های پرطرفدار مانند طوسی و بژ.

کفش مجلسی پامپ

 

2-کفش پاشنه گوه ای:

کفش پاشنه گوه ای، یکی از راحت ترین و شیک‌ترین انتخاب‌ها برای خانم‌هاست. این کفش‌ها به دلیل طراحی زیبا و جنس با کیفیت، برای مجالس و مراسم مختلف بسیار مناسب هستند. برای مثال، با لباس‌های مجلسی، شلوار، دامن و حتی شلوارجین کاربرد دارند.

کفش مجلسی پاشنه گوه ای

3-کفش مجلسی پاشنه کوتاه

کفش های مجلسی با پاشنه کوتاه، از جمله پرطرفدارترین کفش های زنانه هستند که در هر مجلسی و مراسم رسمی کاربرد دارند. این کفش ها به دلیل طراحی شیک و با کلاس، همیشه جزو محبوب ترین انتخاب های زنانه برای لباس های رسمی و شبانه هستند. پاشنه کوتاه در این کفش ها، یکی از ویژگی های مهمی است که باعث می شود بسیار راحت و در عین حال شیک باشند.

کفش مجلسی پاشنه کوتاه

4- کفش لژدار

کفش لژدار، یکی از زیباترین و شیک ترین کفش های زنانه است که می تواند با هر پوششی ست شود. این کفش با جزئیات لژ در سمت بالایی، می تواند هر پوششی را زیباتر کند. همچنین این کفش ها به صورت جلوباز و جلو بسته موجود می باشند که از این نظر نیز برای هر شیوه پوشیدن، مناسب هستند.

کفش لژدار مجلسی

5-کفش زنانه مجلسی پاشنه پهن

کفش‌های پاشنه پهن، دارای طراحی زیبا و شیک هستند که باعث می‌شود مانند یک جواهر بدرخشید و زیبا به نظر بیایید. طرح این کفش‌ها به‌گونه‌ای است که علاوه بر زیبایی، برای پاهای شما هم خیلی راحت هستند. پاشنه پهن این کفش‌ها باعث می‌شود وزن بدن شما روی سطح کفش منتقل شود و نه فقط بر روی مرکز کف پا. در نتیجه، این کفش‌ها باعث راحتی بهتر و کمترین فشار روی پا می شوند. کفش های پاشنه مربعی، بلوکی  و پاشنه فلر در این دسته قرار می گیرند.

کفش مجلسی پاشنه پهن

6- کفش پشت بنددار

مدت هاست که کفش‌های پشت بنددار برای زنان در میان مد روز به شمار می‌روند. یکی از ویژگی‌های مهم این کفش‌ها، پشت بنددار بودن آن‌ها است که به شکل مناسب به پا می‌پوشند و احساس راحتی را به پا می‌بخشند.

کفش پشت بنددار مجلسی

7-کفش پاشنه مخروطی

کفش‌های پاشنه مخروطی، علاوه بر زیبایی، خواص گوناگونی ازجمله افزایش ارتفاع و خوش‌تیپی را نیز دارا هستند. با این حال، برای زندگی روزمره از این کفش‌ها باید خودداری شود زیرا پوشیدن آن‌ها ممکن‌ است باعث آسیب رساندن به سلامت پای شما شود.

کفش پاشنه مخروطی

8- کفش پاشنه گربه ای

کفش پاشنه گربه ای یکی از دوست داشتنی ترین مدل های کفش مجلسی زنانه پاشنه کوتاه می باشد. در مورد طراحی این کفش باید گفت که به لطف پاشنه گربه ای بسیار شیکی که دارد، می تواند هر لباسی که تنیده شود، را به نحوی تکمیل کند که به عنوان بخشی بسیار مهم از استایلتان درخشیده و دیده شود.

کفش پاشنه گربه ای

9- کفش زنانه مجلسی طلقی (شیشه ای)

کفش طلقی، از جمله پرطرفدارترین کفش‌های زنانه در ایران است که عمدتا درمجالس و مراسم رسمی استفاده می شود. این مدل کفش به دلیل شیشه ای و بی رنگ بودن، تقریبا با هر رنگ لباس مجلسی قابل ست شدن است.

کفش مجلسی طلقی

10- کفش پاشنه بلند جلوباز

کفش پاشنه بلند جلوباز زنانه نماد زیبایی و شیکی است که برای بسیاری از زنان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به دلیل پاشنه بلند و جلوباز بودن این کفش‌ها، خطر آسیب دیدن پا کمتر است. این کفش‌ها طراحی شده‌اند تا به راحتی با لباس‌های مجلسی و بافت‌های مختلف ست شوند و به شما کمک کنند تا در هر مراسمی به دلخواه خودتان نمایشی بی‌نظیر از زیبایی و شیکی بدهید.

کفش مجلسی جلوباز

کفش مجلسی زنانه یکی از مهمترین قسمت‌ها از پوشش مجلسی برای زنان است. تنوع مدل های کفش مجلسی زنانه زیاد می باشد که در بین انواع مدل های کفش مجلسی زنانه این کفش‌ها به دلیل طراحی شیک و راحتی آنها، در بین خانم ها بسیار محبوب می باشند. در هر صورت، کفش مجلسی باید به جای زیبا بودن، راحتی را هم در اختیار شما قرار دهد. هدف شما در انتخاب انواع کفش‌های زنانه مناسب برای رویداد‌های مهم، پوشیدن چیزی است که شما را خودمانی تر کند، اما به همین دلیل از راحتی کفش نیز نباید فدا کنید.

 

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته

 


نظرات کاربران

فرم ارسال نظر