بوت و نیم بوت بچه گانه دخترانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

بوت و نیم بوت بچه گانه دخترانه، کفش های زمستانی دوست داشتنی برای دختر بچه ها می باشند. با شروع فصل پاییز و سرد شدن هوا، انواع نیم بوت بچه گانه دخترانه و با شروع برف و باران در زمستان، بوت بچه گانه دخترانه بیشترین کاربرد را برای بچه ها دارند. با انواع این کفش های زمستانی پاهای بچه ها در برابر سوز سرما و گل و لای محافظت می شوند و با آرامش و قدم های مطمئن فصل سرد را سپری می کنند.

انواع مدل های نیم بوت و چکمه بچه گانه دخترانه

تنوع مدل های بوت ونیم بوت بچه گانه دخترانه مانند بوت های زنانه بسیار زیاد می باشند. لازم به ذکر می باشد که پوتین ها مثل نیم بوت ها ساق کوتاه دارند. معمولا داخل آنها خزدار و پشمی می باشند و در فصل پاییز که برف و باران کمتر می باشد کاربردی تر می باشند. چکمه ها مانند بوت ها ارتفاع بیشتری نسبت به نیم بوت و پوتین بچه گانه دخترانه دارند. چکمه ها و بوت ها بیشتر در روزهای برفی و بارانی مورد استفاده قرار می گیرند.

بوت و نیم بوت بچه گانه دخترانه در انواع مجلسی و اسپرت موجود می باشند. بوت و نیم بوت بچگانه دخترانه چسبی برای بچه ها کاربردی تر و پوشیدن آنها راحت تر می باشند. نیم بوت های چسبی بچه گانه دخترانه معمولا استایل اسپرت دارند.

بوت و نیم بوت بچه گانه دخترانه زیپی هم مانند چسبی به سادگی برای بچه ها قابل استفاده می باشد. نیم بوت های بچه گانه دخترانه زیپ دار هم در انواع پاشنه بلند و پاشنه کوتاه موجود می باشند. لازم به ذکراست که بوت و نیم بوت بچگانه دخترانه زیپی مناسب تر از مدل های بندی و چسبی می باشد. با بستن زیپ هیچ منفذی وجود نخواهد داشت و پاهای بچه ها کاملا گرم نگه داشته می شود و مانع از ورود آب و گل و لای به داخل کفش می شود.

بوت و نیم بوت و پوتین های دخترونه بچه گانه بندی هم مناسب بچه های با سنین بالاتر می باشد که بتوانند خودشان به راحتی آن را باز و بسته کنند.

اگر برای دختر بچه های کوچولو قصد دارید مدل بندی خریداری کنید از مدل های بندی تزئینی که همراه با زیپ می باشند را انتخاب کنید.

برخی از بوت و نیم بوت های بچه گانه دخترانه پاشنه بلند می باشند که جزء کفش های مجلسی بچه گانه دخترانه می باشند.

خرید بوت و پوتین بچگانه دخترانه راحت و شیک

در هنگام خرید بوت و نیم بوت بچگانه دخترانه بسیار دقت نمائید که انتخاب مناسبی برای بچه ها داشته باشید. جنس بوت ها و پوتین های بچگانه دخترانه از چرم طبیعی، مصنوعی، جیر، مخمل، نبوک، پلاستیک و ... می باشند. برای خرید بوت و چکمه بچه گانه دخترانه بهتر است جنس های ضدآب انتخاب شوند تا از نفوذ آب به داخل کفش جلوگیری شود. داخل اکثر این کفش های زمستانی بچه گانه دخترانه از پشم و خز گرم می باشند.

بوت و نیم بوت بچگانه دخترانه در انواع رنگ های مشکی، قهوه ای، قرمز، صورتی، سفید و ... و طرح های فانتزی بچه گانه موجود می باشند. چکمه ها و نیم بوت بچه گانه دخترانه مشکی بسیار محبوب می باشند.

بهتر است برای خرید بوت و چکمه های ساق بلند بچه گانه دخترانه مدل های زیپی را انتخاب کنید که پوشیدن آنها برای بچه ها راحت تر می باشند.

در هنگام خرید چکمه، پوتین و نیم بوت بچه گانه به کیفیت و دوام زیره آن هم توجه نمائید. زیره این کفش ها باید مقاوم و دارای شیارها و برجستگی های مناسب باشند تا مانع سر خوردن بچه ها در روزهای برفی و بارانی شوند.

بهترین برندهای بوت و نیم بوت بچگانه دخترانه

امروزه بوت و نیم بوت بچه گانه دخترانه تولید ایران با کیفیت عالی و قیمت های مناسب وارد بازار می شوند. برای خرید نیم بوت ها و بوت های بچه گانه دخترانه خارجی می توان برندهای: جوجو مامان ببی (Jojo Maman Bebe )، اچ اند ام، دفکتو و لوپیلو را نام برد.

چرا خرید اینترنتی بوت و نیم بوت بچه گانه دخترانه از فروشگاه یرمآز؟

فروشگاه اینترنتی یرمآز چندین سال است که به صورت تخصصی در فروش انواع مدل های کفش بچه گانه، زنانه و مردانه فعالیت می کند. یرماز با کیفیت ترین و شیک ترین بوت و نیم بوت بچه گانه دخترانه را در ویترین خود قرار می دهد تا دختر کوچولوهای یرماز در کوچه های سرد و زمستانی قدم های گرم و مطمئنی داشته باشند.           

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته