کفش رسمی و مجلسی مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کفش رسمی و مجلسی مردانه برای انواع مراسمات خاص، جشن ها و مهمانی ها و جلسات رسمی و کاری استفاده می شود. جزئیات کفش رسمی اهمیت بالایی دارد و سبب آراستگی و جذابیت استایل آقایون می شود.

تفاوت کمی بین کفش رسمی و مجلسی مردانه وجود دارد. برای شرکت در مهمانی ها و جشن ها و مراسم های خاص از کفش مجلسی استفاده می شود. برای حضور در محل کار و جلسات اداری، شرکت در سمینار و همایش از کفش رسمی استفاده می شود. طرح ها بین این دو مدل کفش های مردانه مشترک است و فقط در جزئیات با هم فرق دارند. به عنوان مثال برای کفش مجلسی جنس های براق و ورنی رایج تر است. اما در کفش های رسمی و اداری مردانه از نوع مات آن استفاده می شود.

انواع کفش رسمی مردانه

کفش رسمی و مجلسی مردانه و پسرانه دارای چندین مدل می باشند. شما می توانید بر اساس مقدار رسمی بودن استایل و موقعیت تان یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

کفش رسمی مردانه آکسفورد محبوب ترین و پرکاربردترین کفش رسمی می باشد. این مدل کفش مردانه هیچ وقت قدیمی نمی شود. کفش آکسفورد در واقع کفش مجلسی مردانه برای کت و شلوارهای مجلسی می باشد. این مدل کفش را با استایل اسپرت و شلوار جین و کتان نمی توان پوشید.

کفش مردانه مجلسی دربی ساختاری آرام تر از نظر میزان رسمی بودن نسبت به کفش آکسفورد مردانه دارد. این کفش را می توان هم برای استایل رسمی و هم غیر رسمی استفاده کرد.

کفش مردانه لوفر(کالج) برای استایل مجلسی اسپرت می تواند انتخاب خوبی باشد. کفش مجلسی پسرانه کالج بسیار راحت تر و سبک تر از کفش های رسمی آکسفورد و دربی می باشد. بهتر است شلواری که همراه با این مدل کفش می پوشید گشاد نباشد. انتخاب رنگ های قهوه ای و مشکی برای این مدل کفش، سبب رسمی تر شدن آن می شود.

یکی از کفش های رسمی و مجلسی مردانه شیک و لاکچری مدل مانک استرپ می باشد. اگر به دنبال کفش مجلسی بدون بند می باشید، کفش مانک استرپ بسیار عالی است. این مدل کفش رسمی مردانه به جای بند، دارای سگک می باشد. مدل تک سگک آن رسمی تر می باشد.

بوت مردانه مجلسی چلسی جزء رسمی ترین بوت ها می باشد. این مدل بوت که به عنوان کفش مجلسی پسرانه بدون بند می باشد، بسیار شیک و راحت است. این کفش را می توانید هم با لباس رسمی و هم غیر رسمی ست کنید.

خرید کفش مجلسی مردانه و پسرانه شیک و راحت

برای خرید کفش رسمی ومجلسی مردانه شیک باید به نوع لباس و میزان رسمی بودن موقعیت خود، توجه نمائید.

یکی از آیتم های مهم برای خرید این مدل کفش های مردانه، انتخاب رنگ مناسب می باشد. کفش های رسمی تنوع رنگی کمتری نسبت به کفش های دیگر مثل کتونی های راحتی مردانه دارند. کفش های رسمی و مجلسی مردانه مشکی و قهوه ای و رنگ های تیره برای موقعیت رسمی تر مناسب می باشند. به طور کل رنگ کفش های کلاسیک ایتالیایی و مجلسی مردانه بیشتر تیره می باشند. بهتر است جنس و رنگ کفش های رسمی و مجلسی مردانه و پسرانه با کمربند و بند ساعت ست شوند. با این هماهنگی استایل شما بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. 

چرا خرید کفش مجلسی از یرماز؟

برای خرید راحت و سریع شیک ترین و جدیدترین کفش های مجلسی زنانه و مردانه می توانید به ویترین یرماز مراجعه کنید. یرماز با کیفیت ترین و شیک ترین کفش ها را در یک ویترین آنلاین برای شما عزیزان گرد هم آورده است. تنها نگرانی شما در خرید آنلاین کفش انتخاب سایز دقیق می باشد. ما برای خیال آسوده و راحت همه یرمازی ها، امکان تعویض سایز تا  2 روز را برای شما عزیزان فراهم کردیم.

با یرمآز یرماز باشید

شیک و آراسته